ערב בלי הבעלים

ארבע לסביות יוצאות לבלות: התחלה של בדיחה? אולי בעיני הגברים. איך להתגונן מפני גברברים מאותגרי אופי: טור אישי נוגה

"מה ארבע בחורות נחמדות כמוכן עושות לבד בערב חורפי שכזה?"
"מחכות לך שתחמם אותנו, מטומטם. מה נראה לך? אנחנו לסביות מחוממות היטב, ותחזור למחילה שלך עד שנרצה חשבון."

מוכרת לכן הסיטואציה? חלקית? ברור. השאלה אומנם נשאלת אבל אם מישהי אי פעם העזה לענות ככה, בכנות ובסבר פנים רועם למלצר חטטן, או סתם גבר מאותגר אופי , אז יגדל לי זנב על המצח, ממש ליד הקרניים.

מתוך חדלות אישים זו, לקינו, צוות הכונפות ואנוכי, בטקטיקה חדשנית וטווינו לנו קורות חיים אלטרנטיביים, קורעי לב יש לציין, על מנת שיהיה לנו מה לחלוק עם בחורים מזדמנים שמחפשים פרצות וסדקים לדחוק את עצמם לבונדינג השבועי שלנו.

יש להקדים ולומר שלסביות מאז ומעולם גויסו לטובת נערות תמות ומוטרדות לפרקים, בדיסקוטקים, בארים ושאר מיני אורוות. כל נער מחוצ'קן או גברבר שרמנטי בראשית דרכו מצא את עצמו נאלם דום מול בחורה צעירה, כשזו בתגובה להצעה אטרקטיבית מצידו מיד נמרחה על חברתה הטובה משמאל והודיעה לו שהיא לסבית בלתי מעוניינת (לא רבים יודעים שבלא מעט מהמקרים לא רק לנער הייתה נחוצה מקלחת קרה אחרי המיצג, אלא גם לחברתה הטובה משמאל. אבל זה כבר לדיון אחר לחלוטין).

ובכן, בעוד הנוהג הוא שסטרייטיות נעזרות בלסביות על מנת להדוף, מדוע לא תיעזרנה לסביות תמימות (תתפלאו אבל שמעתי על כמה כאלה), בסגנון החיים ההזוי אומנם, אך המקובל, של "הלא בוחלות בגברים"? וכי מדוע לא נשתובב מעט?

אי לכך - התחתנו!

כל כונפה בחבורה, לאו דווקא לפי סדר הא'-ב', מצאה לה בחור ומצאה לה סיפור. האינטליגנטית מצאה קיבוצניק חרוץ, השובבה מצאה פרסי שעיר וחסר תועלת, הילדה טובה מצאה ממר"מניק ממושקף ואני, בשביל לשמור על האמינות בסיפור, נשארתי רווקה זקנה (אך מזדיינת).

מסתבר שמספר הסיבות הלגיטימיות לארבע נשים נשואות לצאת ככה סתם הוא לא רב. לא מספיק להגיד שהשארנו את הבעלים בבית. הו לא. המטרד צריך הסברים, נימוקים וטיעונים על מנת שיחבר את כל הנתונים ויסיק שהוא לא נחוץ במשוואה.

כשיש משחק כדורגל או כדורסל בטלוויזיה, כביכול זהו התירוץ המושלם, אבל הלו - בלסביות עסקינן, כדורגל (למגינת לבי) ללסבית, הוא כבלט קלאסי להומוסקסואל אופנתי. מה שפוסל כל אפשרות ליציאה מהבית בעיתות משחקים.
"הבעלים שלנו יצאו ביחד" – אפשרי, אך מיד מאיר אותנו באור מעט נטוש... שלא נאמר אותם באור מעט ורדרד... שלא נאמר אותנו באור מעט חשוד... שלא נאמר לסביות שהתחתנו עם הומואים...
"נשאר עם הילדים"- בעלך הומו.
"עובד עד מאוחר" – לבעלך יש מאהבת.
"עייף" – הומו.
"בחו"ל" – מאהבת.

או שתבלי עם בעלך, או שאת מוגשת למלצר אחר כבוד, או שאת לסבית. איזה הצדקה אחרת יכולה להיות לבלות בנחת עם חברות, בלי להיות נטושה או מוזנחת?

אז התגרשנו!
החלטנו להדוף מטרדים בדרך המקובלת והיחידה שבאמת עובדת והטחנו בו שאנחנו ביחד, יעני שני זוגות, יעני לסביות, יעני אתה לא נחוץ, מטומטם! יעני נקרא לך כשנרצה חשבון...

הוא לא האמין לנו.

מי זו היפהפיה הזו? לולה גת באירוע המשפחתי