ייעוץ מיני: האם נשים לא גומרות מחדירה?

וגם: איך לספק בחורה יותר מידי רגישה ולמה כל כך קשה להשתחרר מינית עם פרטנרית חדשה? היועצת המינית שלנו עונה לשאלות שמעסיקות את כולם

יש לכם גם שאלה? שלחו אותה למייל: Lifestyle@nana10.net.il

 שאלות נבחרות יתפרסמו כאן בשבועות הקרובים.

 

שלום,

אני נשואה בת 43 ויש לי פרטנרים נוספים ליחסי מין. בזמן האחרון, למרות שאני מאוד פתוחה מינית, מאוד זורמת ונהנית מסקס אני לא מצליחה להגיע לאורגזמה. אני לא גומרת מחדירה, רק דרך הדגדגן ולמרות שאני נוגעת בעצמי בזמן חדירה אני פשוט לא מצליחה לגמור. מן מעגל קסמים כזה. לעומת זאת, אם אגע בעצמי ללא חדירה אגיע לאורגזמה. אשמח לקבל איזו שהיא הארה בנושא. תודה רבה, מבחורה שקצת מתוסכלת.

 

שלום לך,

רוב הנשים אינן גומרות מחדירה אלא ממגע על הדגדגן, (ראי כתבות קודמות בנושא). לדברייך, יש לך מספר שותפים מיניים ולמרות הפתיחות המינית וההנאה אינך גומרת מחדירה אלא כאשר את נוגעת בעצמך ללא חדירה. הייתי שמחה להבין אם כן, מה קורה כשאת נוגעת בעצמך ללא חדירה וגומרת, האם יש בעיה עם גמירה מסוג כזה? הייתכן שגופך מבקש ממך להיות בכל זאת להיות עם פרטנר אחד שאולי הוא בעלך, ומולו נוח לך יותר גם לדבר ולהגיד מה ברצונך?

לפעמים הגוף אוצר את דברו גם בדרך כזו ואם אנו עוצרים ומקשיבים לו ייתכן וההנאה ואיכות הקשר עם הבעל או עם שותף נבחר אחר יהיה יותר עוצמתי, מרגש ומאפשר. תוכלי לחשוב על כך. בכל מקרה תוכלי להגיע לייעוץ בנושא. בהצלחה.

  

שלום,

אני במערכת יחסים עם בחורה בת 23 והיא לא גומרת. היא לא אוהבת שיורדים לה כי היא רגישה והיא לא גמרה בחיים כאילו יש איזה מחסום פסיכולוגי. איך לגרום לה לגמור?

 

שלום לך,

לעיתים יש מחסום פסיכולוגי ולעיתים פשוט חסר ידע והתנסות על מנת לגמור. אם החברה שלך תדע לגעת בעצמה ולגמור, לפי העדינות שמתאימה לה, בקצב שנכון לה אזי היא אולי תוכל לספר לך מה ואיך היא אוהבת וככה תוכלו ליהנות גם מהאורגזמה שלה. אם קשה לה לדבר על כך אולי הזמן יעשה את שלו ואולי כדאי להתייעץ במרפאה על מנת להיות  להתקדם בנושא.  

 

שלום,

אני גבר בן 21, בעבר הייתה  לי חברה והכל היה בסדר. מאז שנפרדנו אני בקטע של סטוצים ואני שם לב שאני סובל משפיכה מאוחרת, או בכלל לא. העניין הוא שאם אני חוזר ושוכב עם האקסית זה נעלם וגם כשאני עם עצמי, אבל עם כל אחרת זה קורה. למה לדעתך זה קורה?

 

שלום לך,

כאשר אתה עם האקסית הכל בסדר. עובדה זו מאשרת לך שבגוף שלך הכל בסדר. אולם אתה לא רק גוף. יש לך גם רגשות ומחשבות ותחושות. לכן אם אתה עם אחרות שאולי הכל שם כל כך שונה מהקשר שהיה לך עם בת זוג, היינו הכל מהיר, רגעי ללא המשכיות, יתכן ואתה גבר שלא מתאים לו לפעול כך ואתה זקוק למערכת מסודרת גם במין על מנת שתוכל להשתחרר להתמסר ולא להיות בשליטה. ייתכן שזו סיבה לכך שיש לך שפיכה מעוכבת. אתה לא רוצה לשחרר משהו, במקרה הזה זה הזרע. כל טוב.

 

הייעוץ באדיבות הסקסולוגית נילי פירסט, מרכז ד"ר דריי - טיפול מיני וזוגי

 

יש לכם שאלה? שלחו אותה למייל: Lifestyle@nana10.net.il 

שאלות נבחרות יתפרסמו כאן בשבועות הקרובים.

 

 

עוד שאלות שמטרידות את כולם:

 

אני לא מגיע לשופכה, האם אני עקר?

איך להתמודד עם בן זוג שגומר מהר?

למה אני לא מצליחה לגמור עם בעלי?

האם אני גומר מהר מידי?

להיות בתולה בגיל 20 זו בושה?

למה כואב לי בזמן החדירה?

האם סקס מרובה גורם לפצעים?

למה הפעם הראשונה כואבת? 

איך לגלות לחבר שלך שזייפת אורגזמה?

 

>>> בחזרה לערוץ אופנה ולייף סטייל