צייר לי כרזה

סטודנטים מהמסלול לעיצוב גרפי ב"שנקר" קיבלו הצצה לחיים שאחרי התואר, בשיתוף פעולה יצירתי עם מותג הקוסמטיקה ג'ייד. מסתבר שחיים אמיתיים זה יופי

איזה כיף להיות מוכשר. ראש מטורף, יצירתיות מתפרצת וידיים שיודעות להפוך את החזון למציאות. אך בעולם שלנו כישרון זה לא הכל, ובתי הספר הגבוהים לאמנות הבינו מזמן שמעבר לפיתוח היצירתיות והידע של הסטודנטים, חשוב לצייד אותם בכלים להתמודד עם הפן המקצועי של התחום. 20 סטודנטים הלומדים בשנה ג' במסלול ללימודי עיצוב גרפי במחלקה לתקשורת חזותית ב"שנקר" זכו לטעימה מהעולם האמיתי, כאשר נתבקשו לעצב כרזות למותג הקוסמטיקה ג'ייד, בהשראת הסלוגן "Feel the beauty".

לדברי איציק רנרט, ראש המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר, "התוצאות הסופיות מוכיחות שהמפגש בין חזון קריאטיבי אישי לבין עולם הערכים של הלקוח יכול להיות פורה וחדשני".

שיתוף פעולה בין המותג לסטודנטים הגיע לסיומו בשבוע שעבר, בתערוכה בגלריה התל-אביבית "הקומה הרביעית", בה הוכרזו הכרזות המצטיינות שזכו בפרסים מתנת החברה.

במקום הראשון זכתה הכרזה של הסטודנטית עידית גוטמן, שציירה באמצעות תבלינים פורטרט נשי קונטרסטי. "באמצעות שימוש בתבלינים טחונים, שבמהותם מוסיפים טעם וצבע ובמרקמם ובצבעוניותם מזכירים אבקת איפור, ניסיתי להציג את האיפור כ'דבר מה הקטן הנוסף', שעושה את ההבדל ומוסיף לאישה ולמראה שלה, ובד בבד ליצור תחושה של יופי נשי ספוג ברכות וחושניות" מספרת גוטמן.

במקום השני זכתה הכרזה של הסטודנט אביטל סנטו, שמשלבת ציור וצילום של בדים שקופים היוצרים יחדיו דמות נשית, המבטאת לדבריו "יופי נשי באופן מטאפיזי".
במקום השלישי, חביבת הקהל, זכתה הכרזה של יעל טל.

בשנקר אוהבים נוצץ

חזרה לעיצוב