האוס אוף לאב

גם את המרחב הזוגי יש לתחזק בקפידה. רביד פלג שמה את הציניות בצד והתמודדה באומץ עם כל העיצובים שיהפכו את ביתכם לקן אוהבים רומנטי

"אני לא צריכה שיזכירו לי לאהוב ולהיות נאהבת", חלקה עימי היושבת לצידי בקרון הרכבת. יש משהו בדבריה, אם כי נזהרתי שלא ליפול למלכודת ה'זוגיות המושלמת' שנפרסה לרגליי.

אז נכון שאנחנו אוהבים, אך אם להודות באמת, המציאות התובענית והשגרה היומיומית מאיימות להפוך את קשר האהבה למובן מאליו. מתי לאחרונה התפנקנו בארוחת בוקר במיטה? לא מאז שהפכנו לשלישיה. מתי הגפנו וילונות והארנו אבוקות של אש בסלון ביתנו? אהמממ... אף פעם לא.

מלבד ההזדמנות לאהוב ולרגש, זו הזדמנות מצוינת לרכוש ולהתחדש. לא עוד תחתוני תחרה או אריזה של שוקולד, הפעם שמתי פעמי אחר מתנה של יחד, שתתמקם בין חפצינו במרחב הזוגי. שם, בצל הקורה המשותפת, בפריטי היומיום, נמצאת העדות לאהבה שרוחשת לה אי שם בפנים.

שניים שהם אחד

מה מתאים יותר מתשוקתה של אש בוערת להעיר את הרומנטיקה? מה נכון יותר משני גופים המתמזגים לכדי גוף אחד?

רשת סוהו מציעה זוג פמוטים המתחברים יחדיו בדרכים עקלקלות, בדומה למציאות המתפתלת, לכדי מבנה אחד. אלו יוכלו וודאי להשיב את התשוקה והרומנטיקה. בחדר השינה, על שידת הסלון, העיקר שאש האהבה תמשיך לבעור.

מחירים: פמוט כסף 229 ש"ח, פמוט זהב 990 ש"ח.
להשיג ברשת סוהו- דיזינגוף סנטר וקניון רמת אביב.

אהבה פורחת

לא פעם המענה המצוי לזר ורדים הוא ואזה שנסחבה מבית אמא או מקסימום צילינדר זכוכית שקוף ומשמים. הבה נשיב לזר הורדים שלא נס ליחו את הכבוד הראוי, ונטמון אותו במיכל שלא רק יחזיק את הרגש הנלווה אלי זר, אלא גם יעצימו.

מה הולם יותר מאגרטל אדום בוהק להפריח את האהבה? איקאה מציגה שני אגטלים, האחד לצרור והשני לקומץ הנבחר בקפידה.

מחירים: אגרטל SALONG במבצע – 39 ש"ח. אגרטל שטוקהולם 145 ש"ח.
להשיג באיקאה.

שמור לי ואשמור לך

גם אני, בתוך הרוב, מעוניינת לשמור את צפונות לבי ביני לביני וביני לבין זוגי. המפתח אל לבי ללא ספק מופקד בינות ידיו המחבקות, אך מה לגבי המפתח לרכבי? בא הקץ לחיפושי הבוקר המתישים אחר צרור המפתחות האבוד, מהיום 'הוא' ישמור לי ו'אני' אשמור לו.

שני מתלי מפתחות אישיים, אחד לכל מין, מגיעים אלינו היישר מאנגליה לרשת 'סוהו'. כל מנעול מצוייד במפתח, המשמש כמחזיק מפתחות, אליו מצורפים המפתחות האישיים של כל אחד מבני הזוג.

מחירים: מתלה בודד, 129 ש"ח.
להשיג ברשת סוהו, דיזינגוף סנטר, וקניון רמת אביב.

בין הסדינים

מעט נדוש, אך בכל זאת אקטואלי ונצרך. לרומנטיקנים חסרי התקנה שביניכם, רשת המשביר לצרכן מציעה אוסף של לבבות אדומים והצהרת אהבה מפורשת שיחבקו אתכם בשנתכם, בסט מצעי כותנה זוגי שאמור להפעים את לבבות האוהבים לעת ליל.

אתר מד דיזיין יוצא בחידוש מפתיע ומקורי לכריות השינה. זוג ציפיות לבנות בשילוב של סאטן וכותנה, מעוצבות באופן אישי על ידי הטבעת תמונה גראפית של מקבל המתנה או כל טקסט אחר שתבחרו. ללא ספק עוד מתנה שתלווה את האוהבים בשנתם.

מחירים: סדינים מודפסים – 294 ש"ח, מצעי כותנה לבבות – 220 ש"ח.
להשיג באתר מד דיזיין ובסניפי המשביר לצרכן.

אהבה בתוך קופסה

השילוב הנכון שבין מתנה מתכלה לכזו שנשארת בלב ועל הקיר.

אתר המתנות מד-דיזיין מציע את 'קופסת האהבה', המכילה את 'מפתח הלב' – מפתח מפורזל עתיק, שתוכלו לתלות על קיר חדר השינה, מגילה מודפסת ומעוצבת עליה כתובים עשרת הדברות של חיי הזוגיות, נר מעוטר בהגדרה המילונית של המילה 'אהבה', שוקולד העטוף בשיר אהבה, וורד להשלמת הטאץ' הרומנטי.

מחירים: קופסת אהבה – 149 ש"ח
להשיג באתר מד דיזיין.