My L World

לולה גת מתמכרת לסדרת הלסביות המופרכת בתבל, ומתפללת שאמא שלה לא חושבת שכך נראים חייה

"היי אמא, אפשר לדבר אחר כך?, אני פשוט באמצע משהו, איזה משהו בטלוויזיה".
אמא: "מה את רואה?"
אנכי: "סתם משהו, אני אתקשר אחרי זה?"
אמא: "זה נשמע מעניין, באיזה ערוץ?"
אנכי: "עזבי, סתם משהו, פשוט נתקעתי מול ואני חייבת לדעת מה הסוף"
אמא: "טוב, תתקשרי אחרי, אני חייבת לספר לך משהו"

להלן דיאלוג. דיאלוג פשוט לכאורה, אבל הוא טומן בתוכו שלל סוגיות לא פשוטות שבהן נדון היום. הראשונה, ושימו לב לזה היטב: כל אדם רגיל, יוכל להסתפק בלהגיד שהוא לא יכול לדבר. אם ילחצו יוסיף שהוא באמצע משהו. בשביל לסבית, תשובה כזאת היא פתח לפדיחה הרת גורל. אם לא תוסיפי בשיחה אזכור די מדויק למה את עושה, אמא שלך תניח שאת כנראה עוסקת בסקס ולא בקריאת מדריך לגנן האורבאני.

דוגמניות שלא עובדות - הכל מהחיים

מכאן הדרך קצרה ללדמיין אותך עושה סקס. התמונות שאת צריכה להניח שיתרוצצו לה בראש הן של בהמה מקועקעת עם נזם ויתר אבזמים, גוהרת מעליך עם כל מיני חפצים זקורים מחוברים אליה לעור בריצ'רץ' ומבצעת בך מעשים שבסדום לא מכירים. לא נכנס לנטיות התמוהות של אנשים שיכולים לדמיין דברים כאלה (אני תחת הרושם שאמא שלך קינקית למדי, אבל מילא), בכל מקרה אלה אינן תמונות שאת יכולה לשאת שיסתובבו לה בראש. אי לכך השתדלי לעולם לא לתת לאמא שלך מקום לדמיון ואם את במקרה באמת עושה סקס, אז קודם כל – סחתיין אחותי, ושנית – תגידי שאת שוטפת כלים, זה כל כך משעמם שהיא לא תטרח אפילו לאמת את הסיפור, ואם התפלקה לך איזו אנחה את יכולה להגיד שנשברה לך כוס בכיור.

בעיה שנייה: את אומרת שאת רואה משהו בטלוויזיה. יופי, מיקמת את הדמיון שלה מחוץ לחדר המיטות שלך, אבל עכשיו את צריכה לחשוב מהר איך למנוע ממנה מלזפזפ בסולידאריות ולנחות היישר על The L word ("ישנן בנות", בשבילך) שזה כמובן מה שאת רואה ברגע זה ממש.

יש כמה וכמה סיבות שאת לא מעוניינת שאמא שלך תראה את הסדרה המדוברת:

קודם כל, ובמיוחד בשביל להשתייך לז'אנר הלסביות התרבותיות, כי מדובר בסדרה מחורבנת. כן, הדיאלוגים מופרכים, הסיפורים מופרזים והדמויות הן פיקציה מנופחת. (בפועל את, כמו 90% מחברותייך הסוטות ברחבי העולם, גומעת בשקיקה כל פרק. 9% נוספות הן לסביות עולם שלישי, והן בדיוק עסוקות בלחפש משהו לאכול בפח ברחוב. האחוז הנותר זה אלה שהן באמת תרבותיות באופן מופרע- יש להן תמיד משקפיים, הן רזות ותכף הן תיהרגנה באיזו הפגנה נגד מעילים מפרווה של מיעוטים).

כולן שם כוסיות ובחיים האמיתיים, רוב הבחורות מסביב שוקלות כמו שיין, אליס וג'ני ביחד. בנות הסדרה, מזדיינות המון ומדברות על זה המון וזה יחזיר את האישה בשעטה לחדר המיטות שלך. אם צריך סיבה נוספת אז - ג'ני. אם יש סיבה טובה לחשוב שלסביות זה מגעיל זו ג'ני.

הטינה המעפנה הזו היא עוד משהו שאת לא רוצה שאמא שלך תתקל בו – היא עוד תחזור לפנטז שיש סיכוי שתמצאי גבר שיחלץ אותך מהגיהינום, ומי צריך את הניג'וס הזה? ואם כל זה לא מספיק, אז מקס - שזה ממש ממש ההיא/הוא שגהרה מעליך בדמיונות מקודם.

לא, את לא יכולה להרשות לעצמך שאמא שלך תצייר לעצמה את החיים שלך לפי הסדרה הזו. אבל לא חשבת שאשאיר אותך בלי עצה קונקרטית יותר, נכון? ובכן, ביום שני ב-22:00, שזו השעה המיוחלת לסדרת המחץ המדוברת, יש בהולמרק "חוק וסדר". שלחי את אמא'לה לשם ויצאת מלכת אסתר.

ואת אמא שלהן גם

ואחרי שסיכמנו את עניין ה-L ואמא, הרשו לי לבשר לכן שעל אף הרדידות, והמופרכות של הסדרה הנ"ל, ועל אף שבמציאות מעולם לא הנחת עינייך (שלא נאמר ידייך) על אף בחורה שיכולה להיות אפילו ניצבת בסדרה (ואפילו לא ניצבת בסצינות חשוכות), מדובר בממתק מענג וממכר.

נכון, ג'ני היא ג'יפה והייתי טורחת להשחיז קצת יותר ברצינות את הסכין שהיא חתכה איתו את הוורידים אי שם לפני עונה וחצי. נכון, טינה היא אם כל הטרגדיות הלסביות. נכון, בט הייתה יכולה לקבל איזה חצי קילו פלפל חריף בתחת (וג'ניפר בילס יכלה לקחת איזו סדנת משחק). נכון, היצור האנדרוגני הזה שמסתובב שם מביא את הסעיף והעלילה באמת לא מתפתחת לשום מקום מציאותי. הכל נכון, אבל איזה כיף שיש סדרת טלוויזיה אחת שמתעלמת (כמונו) כמעט כל הזמן מעולם הסטרייטים המשעמם בעליל, איזה כיף שיש לנו את הבוורלי 90210 הפרטי שלנו. וחוץ מזה - ראיתן את הלנה?