מים גם להרזייה
מים גם להרזייה
,אימג' בנק / Getty Images

תשכחו מדיאטות ואימוני כושר: נמצאה הדרך הכי קלה ומהירה להרזייה

מחפשים את הנוסחה הקצרה לרדת מידה או שתיים? עזבו את הסלט ותתחילו לשתות מים. נשמע פשוט? מסתבר שזה הטריק היעיל ביותר להרזייה מהירה ובריאה. חוקרים מבריטניה גילו כי חצי ליטר מים לפני כל ארוחה מסייעת לאנשים שמנים לירידה במשקל.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

כל הזמן עייפים? תאכלו פופקורן! הנה 8 מאכלים שיעזרו לכם לישון כמו תינוקות בלילה

מעצב השיער של הסלבס: "תחפפו כל יום" - 6 טיפים לשיער מושלם בקיץ

 

החוקרים מבריטניה טוענים כי הדרך לירידה במשקל היא הרבה יותר פשוטה ממה שאנחנו חושבים. כחלק מהמחקר, החוקרים גייסו 84 מבוגרים הסובלים מהשמנת יתר ועקבו אחריהם במשך 12 שבועות.

 

כל מבוגר קיבל המלצה לדיאטה, שבה קיבל ייעוץ על איך להתאים את אורח החיים שלו להתזונה שלו ולשפר את רמות הפעילות הגופנית שלו. הם התחלקו לשתי קבוצות. בקבוצה הראשונה, המשתתפים התבקשו לשתות מים חצי שעה לפני ארוחה, והקבוצה השניה, התבקשה לדמיין שיש להם בטן מלאה לפני האכילה. המשתתפים שתו רק מים ללא משקאות ממותקים או מוגזים.

 

 

בטן שטוחה
 

בטן שטוחה(צילום מסך אינסטגרם)

 

המשתתפים ששתו חצי ליטר מים לפני כל ארוחה השילו בממוצע 4.3 ק"ג במשך 12 שבועות לעומת אלו שלא שתו והשילו בממוצע 1.3 קילוגרם בתקופה זו. ד"ר הלן פארטי מאוניברסיטת ברמינגהם מסבירה: "היופי של ממצאים אלה הוא בפשטות. מספיק לשתות חצי ליטר של מים, שלוש פעמים ביום לפני הארוחות העיקריות שלכם ואתם עשויים לרדת במשקל.

 

"זה משהו שלא לוקח הרבה אנרגיה וזה יכול להשתלב בקלות בחיי היומיום העמוסים שלנו." ד"ר פארטי מסכמת: "מדובר בירידה משמעותית שעשויה לסייע לאנשים הסובלים מהשמנת יתר. זה מסר פשוט שיש לו תרומה אמיתית לבריאות ציבור." המחקר פורסם בכתב עת השמנת יתר.