הצצה: הבית המפואר ששוכרת אדל בבוורלי הילס

הזמרת הבריטית שבית החוף שלה בברייטון עובר שיפוצים שכרה לפני כמה חודשים אחוזה מפוארת בבוורלי הילס העומדת למכירה ביותר מ 25 מיליון דולר

השמועות אומרות שאדל שוכרת בשקט בשקט אחוזה מדהימה ומגודרת בבוורלי הילס. במקור תוכנן הבית לשחקן 
לשחקן ברט לר, האריה הפחדן ב"קוסם מארץ עוץ " ולאחר מכן נקנה על ידי פול מקרטני ושורה ארוכה של דיירים מפורסמים אחרים. כיום עומד הבית למכירה בסך של 25,580,000 $.

 

בינתיים, עד שהוא יימכר גרה בו אדל עם בנה הקטן והבויפרנד, משום שבית החוף שלה בברייטון נמצא בשיפוצים.
זוכת אוסקר על השיר מקורי הטוב ביותר מצליחה לשמור הנדל"ן נע שקט, שהוא מרשים בהתחשב כמה היא קפצה הזמרת וזוכת האוסקר מצליחה לשמור על עסקי הנדל"ן שלה בשקט. כמי שגדלה בטוטנהאם, ברייטון ולונדון, הוליווד נראה חלום שהפך למציאותי הודות להון הרב שלה. 

 

 

מה בבית?

האחוזה, שנבנתה בשנת 1941 יושבת על שטח של 25 דונם, אך מכילה רק מקום מגורים צנוע כ 2 סוויטות הורים, 3 חדרי שינה, 2 חדרים משניים לסגל, 7 חדרי אמבטיה ו 3 חדרי איפור. הבית הראשי כולל אזורי מגורים גדולים עם תקרות גבוהות וקמורות, חדר מדיה, בר משקאות ומרתף יין, אגם דגים ומשטח דשא ירוק. ושלא לדבר על חדר באולינג ענק. יוקרה יכולה להיות דבר שבשגרה בבתי כוכבים בלוס אנג'לס, אבל אין הרבה מועדוני באולינג וינטג' בנכסים יקרים בוורלי הילס.

כל אחד מבעלי הבית הזה - פול מקרטני, בטי גרייבל ומלאני גריפית - הוסיף נגיעות אישיות במקום. הבעלים של הכנס כעת הוציאו אותו לשוק בנובמבר שנה שעברה ולא הצליחו למכור אותו ולכן החליטו להשכירו בינתיים.

 

לפי דיווחים אדל והחבר סיימון מתכננים חתונה וקניית בית קבוע בגבעות הוליווד, בו יוכלו לגדל את בנם אנג'לו. בהצלחה.