חשופות בפנים: מפורסמות ללא איפור

ניקי מינאז' שלא נפרדת לרגע מהאיפור הצעקני שלה הצטלמה החודש לשער המגזין ELLE ללא צבעים על הפנים ונראתה טוב מתמיד. הנה עוד כמה סלביות שהטבעי יפה להן יותר

שער המגזין ELLE של חודש אפריל, מציג את ניקי מינאז', הזמרת הכי ססגונית שיש לנו באזור, ללא צבעי מלחמה ואיפור. השופטת הגנדרנית של אמריקן איידול, סיפרה בראיון למגזין, "כאשר ראיתי את עצמי עם כמעט בלי איפור, זה היה ממש נורא. אני כל כך, מחוברת לשפתון הוורוד שלי, שזה הפך לחלק ממני. קשה לי לעבור מול המצלמה בלי שפתיים ורודות זועקות או ריסים גדולים ומטורפים. הרגשתי ממש עירומה וזה נורא מפחיד. עם זאת הצילומים היו הישג גדול עבורי".  

 

מינאז' היא לא הכוכבת היחידה, שאוהבת להצטלם רק עם איפור. עם זאת ישנן כוכבות רבות, שאפילו נראות טוב יותר ללא צבעים על הפנים. ליקטנו כמה דוגמאות ועכשיו תורכם לשפוט.

ניקי מינאז'

אז כפי שכתבנו קודם, מעטות ההזדמנויות בו רואים את הזמרת ללא איפור. עם זאת, ניקי בטח יודעת מה שכולנו חושבים - היא לא צריכה הרבה צבעים רועשים כדי להתבלט.

 

כריסטינה אגילרה

אמנית האיפור של כריסטינה, מרי פיליפס, אמרה למגזין People, "שבשנה האחרונה, הכוכבת החלה למתן את האיפור שלה. היא לא רוצה שום דבר מטורף, רק כדי להרגיש זוהרת". אנחנו מקווים, שכריסטינה תמשיך לאמץ את הסגנון החדש והשקט, בפרט שבעבר היא כבר עשתה יותר מטעות איפור אחת.  

 

 

אמיליה קלארק

הכוכבת של "משחקי הכס", מראה את היופי הטבעי שלה בתפקידה בסדרה וכך בדיוק אנחנו מעדיפים אותה. יותר מדי צבע, לוקח את הטבעיות הקלאסית מהפנים היפות שלה.  

 

קייטי פרי

זה לא שקייטי נראית רע בצלליות צבעוניות וצבעי שיער בהירים, אבל כאשר יש לכן פנים יפות כמו שלה, כדאי להתהדר בהן ולא להסתירן תחת צבעי מלחמה, שקצת מבגרים אותה.

 

היידי קלום

כאשר חושבים על יופי טבעי של דוגמנית, הסופר מודל תמיד עולה במחשבות. היא זורחת כל כך יפה דווקא, כשהיא לא נראית כמו עוגה צבעונית.

 

איימי רוסום

אנחנו לא מאשימים את השחקנית שרצתה להפוך את האיפור של לדרמטי, אבל התוצאות במקרה הזה היו קצת מפחידות. היא אחת הכוכבות שמוכיחות, שפחות זה יותר.

    

 

קים קרדשיאן

כל כך משמח שקים מחליטה לזנוח מדי פעם את ריסי העכביש המפחידים שלה, שהיא כל כך אוהבת. עם עור זוהר וטבעי כמו שלה, אין צורך לאפר את הפנים יותר משפתון בהיר וברונזר.   

 

מסקרות צבעוניות לאביב

איפור בגוונים טבעיים

טרנד הכתרים על השיער

צמת קשת

צבעי השיער האופנתיים של הקיץ

טרנד השיער המבולגן

ליפסטיק נועז בסגנון שנות השישים

תסרוקות בסגנון שנות השישים

עיני חתול: איפור בהשראת מד מן