ללא בורקס: הנשים היפות של בולגריה

ארץ הבלקן היפה חוגגת 135 שנות עצמאות ותודו שמדובר במספר עגול ומכובד. לכבוד המאורע ומכיוון שלנו הישראלים יש זיקה חזקה לבולגריה בזכות הבורקס הטעים שלה פרגנו לכם בגלריה של הדוגמניות היפות באזור

מדינת הבלקן, אחת הגדולות באירופה, חוגגת ב 3 למרץ 135 שנות עצמאות אותם קיבלה מהקיסרות העותמנית, ששלטה עליה שנים רבות. בדיוק כפי שהטורקים שלטו עלינו.

 

מלבד בורקסים בטעמים של תפוחי אדמה או גבינה, עיירות נופש מדהימות שישראלים אוהבים לנפוש בהן וקזינו להימורים - בבולגריה ניתן למצוא גם נשים יפות וסקסיות, שעוסקות בספורט והרבה כושר גופני.

 

 

גרגנה דונצ'ובה

אחת הדוגמניות האטרקטיביות ביותר, שנולדה בשנת 1985 בפלבן. הגובה שלה הוא  172 סנטימטר והמידות שלה96/60/91, למי שרוצה לדעת.

 

דיאנה איבנצ'בה

דיאנה היא דוגמנית על של סוכנות דוגמנות "expose", הנחשבת מאד בבולגריה.  היא הוכתרה כדוגמנית הטובה ביותר בארצה בשנת 2009 ולקחה את המקום הראשון בתחרות הדוגמנית הפוטוגונית ביותר בעולם, שנערכה בברלין באותה שנה.

 

גרגנה גונצ'בה

נולדה בפברואר 1987 בסופיה וזכתה בתארים "מיס פנטן המושלמת" ו,הפנים של שאנל בבולגריה".  

 

גאיה אנטנובה

היא נולדה בסופיה, מתנשאת לגובה של 173 ומידותיה הן 90/63/93. הייתה פרזנטורית  של KFC, טובורג, נסטלה גלידת מגנום. במהלך הקיץ האחרון, כשהיא מדגמנת בתאילנד, לקחה חלק באחד מהפרויקטים המסחריים הגדולים ביותר באסיה.

 

דיליינה פופובה

דוגמנית ושחקנית נחשבת בבולגריה ורומניה.

 

רוזיטסה איבאנובה

נולדה בשנת 1987 בעיר רוסה ונבחרה בשנת 2005 למיס בולגריה.

 

סלבנה ווטובה

כבר בגיל 17 נבחרה למיס בולגריה בשנת 2006 ומיס הים השחור לשנת 2005.

 

אליטסה ליבונובה

נולדה בשנת 1990 בעיר דוה מוגילי.היא רקדנית מקצועית ובזמנה הפנוי מציירת ושוחה. בנוסף, היפהפיה עם העיניים הירוקות סיימה תואר ראשון באוניברסיטה בסופיה.

 

נטליה גורקובה

הוכתרה כ"מיס התיירות הבינלאומית 1997", "מיס עולם 1998", "מיס תיירות 1999". אין ספק שמדובר בבחורה שיודעת להסביר את פניה לתייר.

 

הרסטינה ארבנובה

הדוגמנית היפה רשומה בסוכנות האופנה האיטלקית עלית מודל  האיטלקית. היא מתנשאת לגובה של  176 סנטימטר ומידותיה 86-61-90.

הנשים היפות של ליטא

הדניות היפות ביותר

הנשים היפות של אנגליה

הנשים היפות של פינלנד

הפולניות הלוהטות ביותר

הדוגמניות השחורות הכי יפות בעולם

הנשים היפות של ארה"ב

ההונגריות היפות ביותר

הנשים היפות של נורבגיה

הנשים היפות בקרואטיה

הנשים הכי יפות בגרמניה