הפי דייז: בית מעוצב בעמק יזרעאל

המעצבת מירב זוהר עיצבה בית פרטי השוכן על גבעה בעמק ושייך למשפחה עם 3 ילדים. את העיצוב ליוותה רעננות וינטאג'ית בשילוב צבע והרבה הומור

בגבעה יפה בעמק יזרעאל, חיים להם בשמחה זוג+ 3 ילדים. כאשר פנו אל מעצבת הפנים מרב זהר, כל שביקשו הוא להכניס אוויר הביתה, שהחלל ידבר אור, מרחב, תנועה וכמובן הרבה שמחה.

 

 את כל תהליך העיצוב ליוותה רעננות וינטאג'ית בשילוב צבע והרבה הומור, נגרות חדשה, שיפוץ יחידות נגרות ישנות, שילוב פרטי וינטג מהשוק, שילוב פוסטרים שמחים משנות ה60 והרבה צבע של ורוד, חרדל, אדום - ברכות מרעננת.

פינת אוכל דקורטיבית

נתוני הפתיחה היו נוחים בהחלט: שולחן אוכל דקורטיבי, מטבח עץ אלון ראוי ותאורה שהוכנסה לא מכבר בשלב מוקדם יותר של השיפוץ על ידי המעצבת.

 

 

  

סלון פתוח למטבח

למעשה השינויים הפיסיים היו מינוריים, אך יצרו אפקט דרמטי בחלל כולו. ראשית, הוחלט על הורדת מעטפת גבס שהיוותה כפינת משפחה- ופתיחתה לכיוון הסלון.

 

במקום נבנתה יחידת כריות מפנקת, שזלגה במכוון לכיוון הסלון ומשמשת במקביל גם פינת משפחה לצפייה בטלוויזיה, ואיזור "רביצה" משפחתי וגם יחידת ישיבה של הסלון.

 

דלת גבוהה

הקיר הגבוה של פינת המשפחה נבנה מחדש אך הפעם בשילוב אלמנט דקורטיבי דו צדדי. במקום דלת 180 היוצאת לחצר מקסימה, נפתחה דלת שהכניסה אור וחווית חוץ לתוך הבית.גם דלת הכניסה הוחלפה וקיבלה צבע בהיר.

 

 

  

פנטהאוס יוקרתי במודיעין

דירת לופט מעוצבת בחיפה

הצצה לפרוייקטים של דניאל חסון

מעצבים את הבית בקש

במקום חופשה: עיצוב טרופי בבית

כך תארגנו את הבית לקראת חורף

פתרונות עיצוב לטלוויזיה בבית

תכנון חדש של המטבח

מכונת הקפה במרכז הבית

ארגון נכון של המטבח

כך תעשו הומסטיילינג במטבח