לא רק לעשירון העליון: אמנות לכל כיס

בא לכם להיות מקוריים ולא להתחדש בציורי הדפס מאיקאה? מכון אבני לעיצוב ואמנות מציע עבודות, יצירות ואפילו סקיצות של סטודנטים במחיר לכל כיס. שווה

מאסתם בקירות הלבנים והעירומים בביתכם? מעוניינים לשדרג את הבית לקראת האביב שבפתח? בא לכם להיות מקוריים ולא להתחדש בציורי הדפס מאיקאה? עד היום יצירות אמנות היו בעיקר נחלתם של המעמד העליון שלא לומר האלפיון העליון, אך לא עוד. מכון אבני לעיצוב ואמנות יוצא במהלך ראשון מסוגו בארץ, ומציע עבודות, יצירות ואפילו סקיצות של סטודנטים במחיר לכל כיס.

 

הרעיון הוא להנגיש לקהל הרחב את האמנות המקורית, הצעירה והנועזת של הסטודנטים ולהציע רכישת יצירות אמנות שמאפשרות הנאה וסיפוק בלי לקחת משכנתא, תוך הוספת נגיעה ייחודית לבית ותרומה לקידום התרבות, במחירים שפויים" מספר צבי פדלמן, מנהל מחלקה במכון אבני.

 

הסטודנטים עובדים במרץ רב במשך 3 שנים ויוצרים אינספור יצירות אמנות ופרטי עיצוב, שלרב מוצאים את מקומם במגירות, ומעלות אבק. במכון אבני מאמינים שהדרך הטובה ביותר לקדם את הסטודנטים היא לחשוף אותם כבר במהלך הלימודים שלהם, וכי הדרך היחידה והנכונה להכינם לקריירה עתידית כמעצבים מובילים, היא באמצעות חשיפתם לקהל היעד.

מתי המכירה?

המכון דוגל בנתינת הכלים האמנותיים והעיצובים הטובים ביותר לסטודנטים ומעודד את התפתחותם האישית. כחלק מחשיבה זאת, שנגזרת באופן ישיר מהאג'נדה  של המכללה הוקם פרויקט AVNI OPEN MIND המאפשר לסטודנטים משנים א'-ד' למכור את העבודות והסקיצות במכירות מזדמנות שהמכון יוזם.

 

המכירה הראשונה תתקיים כחלק מהפנינג ה-" "Fashion Partyבמתחם התחנה ביפו ביום שישי הקרוב ה-1 במרץ החל משעה 10:00. במהלך האירוע ייחשפו לראשונה עבודותיהם של תלמידי מכון אבני לעיצוב, שיציגו למכירה את עבודותיהם ברחבי המתחם. בין היתר, יוצגו עבודות גרפיות, איורים, רישומים, מגנטים מעוצבים, טי-שירטים, פסלים, אמנות גרפיטי ועוד ועוד.

 

העבודות יוצעו למכירה במחירים לכל כיס, החל מ- 10 ועד 100 ₪, במטרה לעודד את הקהל להשקיע ברכישת יצירות אמנות, סקיצות ופריטי עיצוב מקוריים של מעצבים צעירים, שבעתיד מי יודע כמה יהיו שוות?

 

 

 

 

עיצוב גב הקיר בחדר השינה

טיפים לשדרוג הבית

טקסטיל אופנתי בבית

מחדשים רהיטים ישנים

טרנדים בעיצוב חדר השינה

כללים לבחירת מזרן נוח

כך תשמרו על רהיטי עץ

כך תבחרו מצעים למיטה

כך תעצבו את חדר התינוק