מעפעפות: ריסים מודגשים בסגנון סיקסטיז

תשכחו ממסקרה עדינה להדגשת העיניים. הקיץ הזה יחזיר אתכן לתקופת שנות השישים העליזות עם ריסים עליונים מודבקים ואיו התחתונים יודגשו בסטייל של טוויגי. ג'ניפר גודווין ומיילי סיירוס כבר אמצו את הלוק. רוצות גם?

אחד הטרנדים האחרונים על השטיח האדום ומסלולי האופנה הוא, מראה ריסי רטרו כמו של טוויגי משנות השישים. ג'ניפר גודווין אמצה את הלוק בטקס פרסי המוסיקה האמריקאי. היא הדביקה ריסים עליונים ויחד עם שפתיים חיוורות ועור ניטראלי, נראתה כאילו יצאה מקטלוג אופנה של הסיקסטיז.

 

גם מיילי סיירוס מאמצת לאחרונה את הלוק, אך בגרסה עדינה יותר. המראה מתאים מאד לשיער קצר: מיילי בתסרוקת פאנק וג'ניפר בפיקסי. רוצות גם אתן לאמץ את לוק הרטרו החיוור של ג'ניפר או את זה הסקסי של מיילי? הנה כמה טיפים.

 

חיוור כמו ג'ניפר גודווין

הטיפים למראה טוויגי של נטע סקלי, סניור ארטיסט מאק: 

  • העפעף מאופר בצללית בהירה מבריקה, מעט כסופה ועל הריסים מסקרה. אפשר להשתמש בצללית במרקם קרם, להשגת המראה.
  • ריסים מלאכותיים מעטרים את קו הריסים העליון ולקו הריסים התחתון, צמודים ריסים בודדים אשר נחתכו מתוך רצועה מלאה.
  • הגבות מלאות וקצרות, הן מולאו באמצעות עפרון וצללית והשפתיים בורוד חיוור מהוות גם הן רפרנס לתקופה.
  • על השפתיים ניתן להניח קונסילר, לפני הנחת השפתון, כדי לנטרל את האדמדמות הטבעית של השפתיים.
  • העור עשוי בצורה נאה, עם מייק אפ מאט אשר הונח באחידות ולו מצורף סומק חיוור.

 

 

1. מייק אפ של מאק- MINERALIZE MOISTURE SPF 15 FOUNDATION מחיר: 194 ש"ח, 2. ריסים מלאכותיים של מאק- מחיר- 70 ש"ח, 3. מסקרה של מאק- PROLASH- מחיר- 70 ש"ח, 4. אבקת גליטר לבנה של מאק- מחיר- 140 ש"ח, 5. קונסילר של בובי בראון CREAMY CONCEALER- מחיר- 130 ש"ח, 6. סומק של אסתי לאודר PURE COLOR BLUSH- מחיר- 210 ש"ח, 7. שפתון צ'אבי סטיק של קליניק- 125 ש"ח

הסגנון המודגש של מיילי

מעיין ויינברגר, מאפרת ל"בובי בראון" מסבירה כיצד להשיג את המראה הסקסי של מיילי:

 

מיילי במראה קלאסי ועדכני, המתאים גם ליום וגם לערב, מאופרת באיפור קליל עם דגש על השפתיים, המציג את טרנד הריסים. המראה של מיילי מתאים כמעט לכל אחת, המרגישה בנוח עם שפתון חזק, קל מאד להשגה ולא מצריך טכניקות מסובכות.

 

עור: ראשית יש להשתמש בפריימר על בסיס זוהר, המעניק עמידות לעור ומחליק אותו. מעליו מייק-אפ בעל גימור זוהר. ברונזר עדין משמש לחימום קל של גוון העור.

 

עיניים: ההארה מתחת לאזור העיניים הושגה באמצעות שימוש בקורקטור מנטרל כהויות וקונסילר, המעניק אור לאזור ומעניק תחושת הרמה לכל אזור העיניים. על העפעף מונחת צללית קרם עמידה בגוון העור, שנמשחה גם בתוך העין.

מסקרה מעבהנמשחה בנדיבות על הריסים העליונים והתחתונים להשלמת המראה.

 

שפתיים: שפתון אדום בגימור מט.

 

 1. מייקאפ של מאק STUDIO FIX FLUID FOUNDATION-  180 ש"ח, 2. צללית קרם של מאק PAINT POT- 104 ש"ח, 3. בושם לייף בריחות מאסק, וניל פטצולי ולוונדר - 79.90 ש"ח, 4. פריימר של אסתי לאודר ILLUMINATING PERFECTING PRIMER-  190 ש"ח, 5. מסקרה של אסתי לאודר- SUMPTUOUS EXTREME-  170 ש"ח, 6. ברונזר של קליניק TRUE BRONZER PRESSED POWDER-  205 ש"ח, 7. ליפסטיק של בובי בראון CREAMY MATTE - 120 ש"ח, 8. עיפרון עיניים של קליניק QUICK EYE INTENSE-  110 ש"ח, 9. קיט קונסילר וקורקטור של בובי בראון NEW CONCEALER KIT- מחיר- 135 ש"ח

האיפור של ג'ניפר לורנס וטיילור סוויפט

האיפור של קים קרדשיאן

מראה עקרת הבית הסקסית של בר רפאלי

איפור כלות בחורף

מראה בהשראת גיישה יפנית

עפרון העיניים