מרוטשות: מפורסמות שעברו פוטושופ רצחני

הפרצוף של שרה ג'סיקה פארקר על מגזין "באזאר" הסיני בחודש מרץ שרוטש לגמרי על ידי הגרפיקה הזכיר לנו מפורסמות אחרות שכיכבו על שערים ונראו שונות לגמרי ממה שהן במציאות

המגזין "באזאר הסיני", בחר בג'סיקה שרה פארקר לככב על שער חודש מרץ. עד כאן הכל היה יכול להיות רגיל, אך השער שנחשף השבוע גרם לביקורות רבות בכל העולם. הפרצוף של השחקנית בת ה 46 רוטש לגמרי בפוטושופ על ידי גרפיקאי, שהפך אותה לצעירה בכמה שנים, חלקה ללא שום קמט ונראית כמו סופר וומן בשילוב ערפדית.

 

בעידן של היום, אין כמעט צילומים שלא עוברים פוטושופ בשינויים קלים אלה או אחרים. השער הסיני הזכיר לנו מפורסמות הוליוודיות נוספות, שהצטלמו בשנים האחרונות לשערים נבחרים בכל העולם ופרצופן רוטש לגמרי, עד שלעיתים נדמה שמדובר בציור ולא בצילום של דמות אנושית. ליקטנו כמה מהם.

 

קריסטן סטיוארט

בגיליון ספטמבר של המגזין W, השתתפה קריסטן סטיוארט בגרסה של פצצת מין, שלא אופיינית לנערת הטום בוי המשעממת שאנחנו רגילים אליה. פוטושופ או לא, תודו שלקח לכם לפחות דקה לזהות את הערפדית מאחורי כל היופי הזה, שירדה אל האדמה.

 

ליידי גאגא

הזמרת הלא שגרתית, שתמיד נראית כאילו יצאה ממסיבת פורים עליזה, נראתה על שער חודש ספטמבר של המגזין ווג, יותר מהרגיל, כמו דמות מסרט מצוייר.

 

קייט הדסון

יופיה הטבעי של השחקנית קייט הדסון, קיבל מהפך מחריד לבובת פלסטיק מנותחת וכל זה על כריכת חודש ספטמבר של המגזין W.

 

מדונה

מי זו הנערה הזו? כמו בשיר המפורסם של מדונה גם אנחנו שאלנו, מי זו? מדונה, תאמינו או לא נראית יותר כמו ג'סיקה ראביט, על השער של המגזין OUT בחודש אפריל 2006.

 

גווינית פאלטרו

נכון, מיד מזהים שזו גווינית פאלטרו, על הכריכה של המגזין הנחשב ווג בשנת 2008. אבל האם זה רק אנחנו או שכולכם שמים לב, שהראש שלה נראה כאילו הוא הסתובב על צווארה קצת יותר מדי?

 

דמי מור

בקושי אפשר לזהות את דמי מור הכחושה בדצמבר 2009, על שער ה W. מבקרים רבים טענו שמדובר בגוף של אישה אחרת, שהולבש על גופה של השחקנית, מה שגרם לאנשים לרוץ לדוכני העיתונים ולרכוש את הגיליון. הבעיה שלנו היא דווקא עם הפנים הטבעיים והיפים שלה, שנראה כאילו עברו ניתוח פלסטי איורי יותר מדי מלוטש. 

 

 

 

כריסטינה אגילרה

כאשר הזמרת עיטרה את גיליון אוקטובר של המגזין לאקי, התמונה הייתה נראית כאילו צילמו דווקא את בובת השעווה של כריסטינה, בגלל הפנים הקפואות וחסרות ההבעה.

 

ג'ניפר אניסטון

אי אפשר היה לזהות את המותק של אמריקה, כאשר הצטלמה לשער חודש פברואר 2011 של המגזין Allure.

 

 

בריטני ספירס

אנחנו לא יודעים בדיוק מה היה כל כך בוטה אצל בריטני ספירס, על שער דצמבר 2012 של המגזין Lucky (אולי הבייבי פייס התמימים שלה), אבל המעריצים שלה בטוויטר סערו כל כך, עד שעורך המגזין התנצל על שאיכזב אותם.

 

הנשים היפות של ליטא

הדניות היפות ביותר

הנשים היפות של אנגליה

הנשים היפות של פינלנד

הפולניות הלוהטות ביותר

הדוגמניות השחורות הכי יפות בעולם

הנשים היפות של ארה"ב

ההונגריות היפות ביותר

הנשים היפות של נורבגיה

הנשים היפות בקרואטיה

הנשים הכי יפות בגרמניה