באה מאהבה: השראה למראות ביוטי בולנטיינ'ס

המראה המסתורי של אנה קרנינה, שפתי יין נועזות וציפורניים משוחות בלק פסטלי רך - אספנו כל מיני השראות למראה מנצח שישאיר את הגבר שלכן פעור פה בחג האהבה

מדי שנה באמצע פברואר מציין העולם את ליל ולנטינוס הקדוש - פטרון האוהבים. זהו עוד יום המיועד לחגיגה זוגית. השנה, יותר מתמיד נדמה כי, חג האוהבים עדיין נצבע בגווני הורוד והאדום, אולם לצד שני אלה מככבים גם לא מעט צבעים כהים ודרמטיים.

 

כמה ימים לפני שחג האהבה  "נוחת" כאן, מומלץ לכן הנשים להצטרף אל החגיגה ולהתעדכן  במראות שמציעות החברות השונות, על מנת לבחור את הסגנון הכי מאוהב שיש.

גיבורה מרומן

אנה קרנינה, גיבורת הרומן של הסופר הרוסי לב ניקולייביץ' טולסטוי, היוותה את ההשראה המרכזית למראה הולנטיין, של רשת בתי הספר לאיפור מקצועי של 'רוית אסף'. דמותה של אנה מוצגת במראה האיפור כאישה חזקה, נשית ואלגנטית במיוחד. גוון העור הבהיר והאחיד יוצר ניגוד מושלם עם שפתיים בוהקות ואדומות המובילות את האלמנט הנשי, אך יוצרות עוצמתיות נוכחת. סגנון האיפור כולו מאופיין בנוסטלגיות אלגנטית ורומנטית המגובה בשלל אלמנטים דקורטיביים עתיקים המשלימים את הניחוח המתבקש, שעולים מהרומן המוצלח, המרגש והכובש.

 

הליפסטיק האדום שולט כבר עונה רביעית ברציפות. הוא משתלב עם גוונים רבים של צלליות וסמקים: הולך יפה מאד בשילוב עם זהובים וכסופים, למי שמעדיפה מראה קר יותר, וגם עם צבעי הברונזה והחום, האפור והמעושן. אצל  מותגים רבים בולט השנה שפתון האדום, אך יחד עם זאת למרות שלקראת הוולנטיין נדמה תמיד, שהגוונים הרומנטיים הם אלו שתופסים תאוצה, השנה ובניגוד למגמה הזאת נראה כי בולטים יותר דווקא הגוונים הכהים יותר.

 

שפתיי יין

שפתיים מלאות בצבעוניות לוהטת הוא מוטיב חוזר גם בבית מדרשו של מותג האיפור 'מייבלין ניו יורק'. שפתיים בצבע יין הן הצהרה נועזת ומסמלות כוח, סקס אפיל יחד עם צד גותי מסקרן. אם בעבר חיפשנו את הצבעים הרכים והבהירים, שהרי היום נשים מתאפרות ומתלבשות בגוונים עמוקים ודרמטיים יותר, העומדים בקו שווה לתחושותיהן. מאז ומתמיד, השפתון האדום היה שגור במגירתה של כל אחת מאיתנו, אולם ב- 2013 האדום יורד בשני טונים והופך להיות מלא, בוגר יותר ומשדר חום ואהבה ללא תנאים

 

 

מדברות אהבה

קולקציית Love Collection מבית 'אורלי', מסבה את הדיון דווקא לאפיק הצבעוניות הפסטלית הרכה והרומנטית. ציפורניי הדוגמנית נמשחו בלק בצבע קורל מלטף והצביון הכללי של האיפור שאב השראתו מקרם אפרסקים ('Dreamboat) מפתה ומתוק.

 

 

 

 

חושני ומפתה

אצל יצרנית התמרוקים 'שיק', בחרו להשיק מראה איפור חושני ומפתה, המייצג לטענתם את "רוח האישה המאוהבת, שאינה פוחדת להצהיר ברבים על אהבתה". מראה זה זכה לשם Temptation of love וכולו אומר "אהבה". העיניים מודגשות, הלחיים סמוקות בגוון בהיר רך ולקינוח נבחר שפתון ורדרד במרקם סאטן. להשלמת המראה נצבעו הציפורניים בלק אדום בגוון נשי המשדר אהבה ונשיות.

 

בועות ונימפות הים

'גולדן רוז' השיקה את Mermaid in love בהשראת הסירנות, מהמיתולוגיה היוונית. מראה זה משדר מסתורית השאובה מעולמן המרתק של נימפות הים, תוך דגש על איפור רך ונשי שנועד להבליט ייצוגן האמנותי של בנות הים, שחציין התחתון היה כשל בת אדם ואילו חציין העליון - מהחזה מעלה - היה כשל ציפור. השפתיים נמשחו בגוון ורוד מתקתק ופסטלי, המשווה למראה הסופי תוצאה נשית ואלגנטית ביותר וגם הציפורניים ענוגות כמו, פנינה בגימור מושלם ובטקסטורת פנינה המזכירה את צבעה המרתק של המרגלית (שם נרדף לצדפה). 

 

זר של פרחים

חברת 'קולור קלאב' השיקה קולקציה בגוונים עדינים ורומנטיים להפליא וגוון גליטר מנצנץ נוסף, שנועדו יחד לספק "נשיקת בוקר טוב", לציפורניים ברוח זר פרחים רומנטי המוגש באהבה רבה ביום חג הרומנטיקה. זר הפרחים הצבעוני הוא כידוע, סימבול בעל משמעויות אהבה רבות. הענקת זר פרחים היא מחווה רומנטית עתיקת יומין . מחווה זאת מקובלת גם בימינו.

 

הפרחים מאז ומעולם כיכבו במשמעותם הרומנטית הן בתרבות הפופולארית והן ביצירות אמנות חשובות. הציירים האימפרסיוניסטים כמו, קלוד מונה ופול סזאן ציירו פרחים בכמה מיצירותיהם המפורסמות והאסוציאציה התרבותית מקשרת בין הפרחים לאהבה, ליופי ולחיזור. קולקציית "הפריחה" באה לקשור בין צבעם של פרחי האהבה ליום חגם של האוהבים, בגווני פרחים שיעניקו לכל ציפורן את הלוק המתבקש לה.

 

האיפור של קים קרדשיאן

מראה עקרת הבית הסקסית של בר רפאלי

איפור כלות בחורף

מראה בהשראת גיישה יפנית

עפרון העיניים

המסקרה המושלמת לגלאם בעיניים

איפור בגוונים טבעיים

כך תתאימו את האיפור לגוון הפנים