תקליקו: מי יהיה בלוגר האופנה המוביל?

זאת שמעזה, צמד החברות האופנתיות או דווקא הצלם המוכשר שחושף נשנושי אופנה - אתם יכולים לבחור את הבלוגר שיקטוף את פרס ה-Golden Blog. בואו לראות מקרוב

האינטרנט היום לא שלם בלי בלוגים שמגדירים מחדש את המושג "אופנת רחוב". כוכבי  האופנה היום אינם בהכרח כותבים מקצועיים בתחום אלא בלוגרים. מלבד הפאשן פור פאשן, אולי אפילו אובססיה קלה, יש להם יתרון בחיכוך עם אופנה יומיומית. הם גם מתחברים נורא מהר לטרנדים, הרבה לפני שקולקציות יוצאות מפסי הייצור במזרח הרחוק.

 

ישרא-בלוג הינה פלטפורמת בלוגים וותיקה, שמושכת בעיקר בלוגרי אופנה רעננים וצעירים, אבל לא רק. בחודש האחרון חשפו בה את 5 המועמדים הסופיים לפרס Golden Blog לבלוגרי האופנה הטובים ביותר, ואנחנו שמחים לעשות ביניכם היכרות:

 

אופנה בניחוח בינלאומי

נטע מהבלוג viNETAge היא חולת שופינג אמיתית. לא מזמן היא חזרה מעיר הקניות ניו יורק, בה היא צילמה כל אקססורי מליפסטיק ועד נעל, מצווארון ועד לואי ויטון. מלבד חיבור בין פרטי לבוש שונים, לכדי לוק בעל השראה, נטע גם מוסיפה עניין ללבוש שלה עם שילוב של פריטים גבריים למראה נשי, ולא שוכחת לקנח בתמונות אינסטגרם שלה.

 

>>>רוצים להכיר את נטע מקרוב? כנסו

 

 שתי חברות אופנתיות

את ה-Paradise Fashion Blog מנהלות שתי תיכוניסטיות מכורות לאופנה ומאוד יצירתיות, שמשתפות את הקוראים בתמונות לבוש ובכל מיני דברים מחייהן האישיים. מדהים לראות שלמרות גילן הצעיר, היילי וליעדי יודעות לשלב בין אמנות גבוהה לתרבות פופולרית גם בלוקיישנים של הצילומים, שנעים בין כיכר הבימה לשוק הכרמל. הן הוכחה חותכת לטענה ששתיים עדיפות מאחת.

 

>>> רוצים להציץ על הסטייל של היילי וליעדי? כנסו

 

האיט גירל החדשה 

את שרון בן שבת, הלוא היא Novella מהבלוג Bright Lights אתם כבר מכירים מהפינה השבועית שלה כאן בערוץ האופנה. היא פשוט עושה טוב בעיניים, בעיקר למי שרוצה לראות מגוון של צורות נשיות ולא מגביל את עצמו לדקיקות בלבד. לפרנסתה שרון עובדת כצלמת וזה מוסיף מאוד לאסתטיקה חסרת הרבב של הבלוג שלה.

 

>>> רוצים לקבל השראה אופנתית אמיתית? כנסו

 

 הכי יצירתית

לוקים מושקעים ממלאים גם את הבלוג In My Closet. התוספת של הכותבת שלו The trendy lady - היא יצירות מעשי ידיה להתפאר, עם מדריכים מצולמים. הקוראים יכולים לעקוב אחר הדרך שעבר הבגד, מרמת הבד החלק ועד לשמלה האופנתית. לרוב תמצאו אותה מצטלמת בטבע ובאור טבעי ורומנטי.

 

>>> רוצים לקבל טעימה אופנתית-רומנטית? כנסו

 

סופר שיק 

הבלוג המפתיע שסוגר את רשימת המועמדים לפרס Golden Blog היא של עלם חמודות בשם WogaRox. הוא עושה ימים כלילות בין תצוגות להשקות, ולרוב מגריל דבר או שניים למי שקוראות אותו בקביעות. יש לו סטייל אישי מרשים ומצלמה אכזרית, הוא נהנה להתחפש ולמצוא המון פריטי עיצוב מגניבים ברשת. הוא בדיוק החבר שיילך איתך לשופינג ואף יעקוף אותך בשקיות איתן הוא חזר הביתה.

 

>>> רוצות להכיר את הפרסונל שופר השווה ביותר? כנסו

 

>>> אהבתם את הבלוגים? בואו להשפיע - הצביעו לבלוגי האופנה המועמדים לפרס Golden Blog

 

>>> גם אתם רוצים לפתוח בלוג בישראבלוג?