עשי זאת בעצמך: האיפור של קים קרדשיאן

המראה שלה נחשב טראשי בקרב מבקרי אופנה אבל אנחנו חושבים שלמראה המעושן בעיניים והשפתיים הטבעיות של קים יש שיק אלגנטי. רוצות גם?

קים קרדשיאן נמצאת כל הזמן בכותרות ולא רק בגלל סדרת הריאליטי המצליחה שלה. פעם זה בגלל קלטת הסקס שלה עם קנייה ווסט, שער בפלייבוי או פוני חדש. ההיריון והחתונה העתידית עם בן זוגה, ממשיכים להשאיר אותה במקום הראשון ברשימת הסלבס הכי מוקלקים. למרות שהיא לא נחשבת לפאשניסטה הקלאסית, מיליוני נשים בכל רחבי העולם רואות בה מקור לחיקוי ומאמצות את המלתחה, השיער החלק והשחור והאיפור המוקפד של מלכת הטראש.

 

קים היא חסידת האיפור המעושן הכבד בעיניים בשילוב שפתיים עדינות וטבעיות. רוצות לפרגן לעצמכן גם לוק כזה? נטע סקלי, סניור ארטיסט MAC, מעניקה טיפים כיצד לעשות זאת בעצמכן.

כך תשיגי את המראה

בסיס האיפור: קים משתמשת בטכניקה קלאסית ליצירת בסיס איפור. זהו קונספט שהוא בהיר במרכז הפנים וכהה בצדדים. אפשר להשיג את המראה הזה בשתי טכניקות : על ידי שימוש בשני גוונים של מייק אפ, בהיר וכהה. כאשר משתמשים במייק אפ הבהיר במרכז הפנים, בכהה בצידי הפנים ופשוט ממזגים בין השניים. טכניקה הנוספת, בה ניתן להניח את המייק אפ הרגיל שלך על הפנים ולהבהיר את המרכז הפנים, באמצעות נגיעות קונסילר בהיר במרכז וברונזר בצדדים.

 

ריסים: סימן ההיכר של קים קרדשיאן הוא הריסים שלה ולכן מומלץ להשקיע בהם. כמה שכבות נדיבות של פריימר לריסים, יוסיפו להם נפח. יש להשתמש במסקרה שהיא מולטי טאסקינג- גם מעבה וגם מאריכה ולהבריש לא מעט שכבות. אם עדיין מראה הריסים לא מודגש דיו, אפשר להיעזר בריסים מלאכותיים, שתמיד מוסיפים ולאחד אותם עם הריסים הטבעיים בעוד שכבה של מסקרה.

 

גבות: אצל קים ובכלל על מסלולי התצוגות, הטרנד הנוכחי הוא גבות עבות, מלאות, מטופלות ולא חדות מדי בצורתן. אם יש לכן כאלו בצורה טבעית- מסקרה שקופה לגבות תספיק. אם לא, כדאי להשתמש בצלליות מיוחדות לגבות- אחת בגוון טבעי, כדי ליצור גבות מלאות ואחת בגוון כהה, כדי לעצב את צורתן.

 

מראה עיניים מעושן ומלוכסן: מראה איפור המדגיש את מבנה העין וכדי לייצר אותו מומלץ להתמקד במיקום צללית כהה בשליש החיצוני של העין, בצורה שיוצרת אפקט מורם. אפשר להשיג את האפקט גם באמצעות עפרון איפור שמטשטשים אותו . את זווית העין הפנימית יש להאיר ולהבריק, כדי ליצור מרחק בין העיניים ולהדגיש את האלכסון החיצוני.

 

השפתיים: כדי להשיג את מראה השפתיים הניודיות בצורה אפקטיבית, אפשר לנטרל את גוון השפתיים הטבעי באמצעות מייק אפ או קונסילר ולבחור בעפרון שפתיים ובשפתון בגווני ניוד. את גוון הניוד יש להתאים לגוון העור שלכן. אם אתן מרגישות, ששפתון הניוד מבהיר את הפנים ומוחק את השפתיים, הניחו מעליו גלוס שיעניק מראה רענן.

 

 1. AUTOMATIC EYE PENCIL של אסתי לאודר - 160 ש"ח, 2. שפתון של אסתי לאודר SIGNITURE - 145 ש"ח, 3. צלליות של בובי בראון - 120 ש"ח, 4. מסקרה של קליניק HIGH IMPACT EXTREME VOLUME MASCARA - 155 ש"ח, 5. ברונזר של אסתי לאודר- 230 ש"ח, 6. מוצרי השיער של פנטן 

 

מראה עקרת הבית הסקסית של בר רפאלי

איפור כלות בחורף

מראה בהשראת גיישה יפנית

עפרון העיניים

המסקרה המושלמת לגלאם בעיניים

איפור בגוונים טבעיים

כך תתאימו את האיפור לגוון הפנים

איפור נכון לסטודנטיות

איפור חזק בעונת מעבר