חתונת חורף: איפור לכלות בעונה הקרה

ריסים מלאכותיים כמו בשנות השישים, שפתיים בגווני יין וגוונים רכים של ניוד: כל הטרנדים בעולם האיפור של הכלות לחורף הקרוב

בכל הקשור לאיפור, אין ספק שלחתונות החורף יש יתרון בולט, על פני חתונות המתקיימות בעונות החמות. האיפור לא נמרח, לא נהרס בגלל הזיעה והלחות ונשאר על הפנים במשך שעות ארוכות.

 

בכל חורף חברות האיפור השונות מפנקות אותנו בצבעים, במוצרים ובמרקמים חדשים של מוצרי האיפור השונים, ואף מוציאות לשוק מוצרים חדשים. דנה בוזו, המאפרת של עופר בן חגי, ואתר זאפ מתחתנים, סורקים את הטרנדים החמים הצפויים לנו בחתונות החורף הקרוב.

 

ריסים מלאכותיים כמו בסיקסטיז

המגמה שכבשה את הכלות הישראליות היא ללא ספק, הדבקת הריסים. הרטרו מצא את דרכו גם לעולם האיפור וכיום מרבית הכלות מוסיפות ריסים מלאכותיים. גם אלו שהתברכו בריסים מרשימים. מגמה נוספת באיפור העיניים היא ההתמקדות בגוונים החומים והמעושנים, כראוי לעונת החורף.

 

 

 

צבעים בסיסיים

בעונת החורף אנו נפרדים מהצבעים הזוהרים והמבריקים, שאפיינו את הקיץ ועוברים לצבעים בסיסיים יותר ולאיפור בסגנון מעושן. הצבעים שישלטו באיפור העיניים הם כל גווני החום, ירוק, כחול מעושן, סגול מעושן וכמובן מראה הניוד (nude) האופנתי כל כך. האייליינר בולט במיוחד באיפור עונת החורף והוא עוזר להשיג את מראה ההוליווד-גלאם, בסגנון מרלין מונרו.

 

 

איפור העיניים

איפור העיניים מושפע מצורת העין ומצבעה. עיניים קטנות מאפרים בעזרת עיפרון לבן מתחת לעין, במטרה ליצור אשליה של עין גדולה, ובצללית בצבע חום מעושן מתחת לעין. לבעלות עפעף נסתר (בדרך כלל מאפיין את בעלות העיניים המלוכסנות), כדאי לתת דגש על אייליינר ולהשתמש בעיפרון בצבעים מעושנים. פחות כדאי להשקיע במשחקי צלליות על העפעף, שכן משחק הצבעים ילך לאיבוד בשל מבנה העין.

 

בחירת הצללית מושפעת במידה רבה גם מגוון העור. לבעלות עור כהה יחמיאו במיוחד גוונים של ירוק, חום, ברונזה וכחול מעושן. לעומתן, בעלות העור הבהיר ייראו היטב באיפור בצבעי אפור מעושן, סגול מעושן או ורוד עתיק.

 

טיפ לכלה: כדאי תמיד לשבת מול מראה בזמן האיפור, כיוון שאם המאפרת חורגת מרצונותייך, תוכלי מייד לבקש תיקון. צורת עבודה זו מורידה את רמת הלחץ שלך ביום החתונה ומאפשרת לך להשיג את המראה הרצוי מבחינתך.

 

 

חתום בנשיקה בגוון היין

שפתיים בשרניות וחושניות בהחלט זקוקות להדגשה ועם הצבעים החדשים של עונת החורף, הן יהפכו למהפנטות. הצבע הבולט ביותר באיפור החורף של עונת 2012 - 2013 הוא צבע הבורדו-יין, שמשתלב עם הצבעים המעושנים של איפור העיניים. צבעים נוספים שמשלימים את איפור הכלה לחורף הקרוב הם חום, סגול וכתום/אדום. הצבעים הבוהקים והזוהרים נותרו בחוץ בחורף הזה ועמם גם הגלוס.

 

 

העור באור הזרקורים

כדי שהאיפור ייראה מושלם, לא ניתן להתעלם מעור הפנים. בעונה הנוכחית נראה יותר ויותר סמקים הנוטים לצבע האפרסק, וורוד המתקרב יותר לצבע החום. אלו תורמים ומשלימים את המראה המעושן של העיניים ויוצרים מראה מסתורי ומושך.

 

כמובן חשוב לבחור במייק-אפ עמיד, המותאם היטב לצבע העור של הכלה. לאחר מריחת המייק-אפ, יש לפדר את העור באמצעות פודרה איכותית, כדי למנוע את ספיגת המייק-אפ בעור ולהבטיח את עמידותו של איפור הפנים עד סוף הערב.

 

טיפ לכלה: סומק בצבע ורוד, הנוטה לגוון החום, יתאים במיוחד לבעלות העור הבהיר. לבעלות העור הכהה יחמיא במיוחד סומק בצבע ברונזה או אפרסק. כמובן שבחירת הצבע של הסומק מושפעת גם מצבעי איפור העיניים והשפתיים.