טרנד: החלפת שתלי סיליקון גדולים

מדורי הרכילות בעולם מדווחים על כוכבות שהחליפו את שתלי הסיליקון הגדולים שלהן לשתל קטן וטבעי יותר. ברשימה הנוצצת מככבות: לינדזי לוהן וויקטוריה בקהאם

שנות ה 90 התאפיינו בניתוחי חזה במראה מוגזם, במיוחד בארה"ב ובהוליווד. כולנו זוכרים את הנשים בבגד הים האדום מהסדרה האלמותית "משמר המפרץ", שעיקרה היה "חזה גדול רץ על החוף", כדוגמת פמלה אנדרסן. הסלבס שהתלהבו מעניין הניתוחים, רצו אל סכין המנתחים בבקשה להגדלת חזה לגדלים עצומים, שלא בהכרח תאמו למבנה גופן.

 

כיום, נשים אלו ובכלל, חוזרות לפלסטיקאי, מבקשות לשנות את זה ולעבור ניתוח להחלפת שתלים. לדברי ד"ר נמרוד פרידמן, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית ועיצוב החזה: "ניתוח הגדלת חזה כמו כל ניתוח פלסטי הוא שינוי אשר נשאר איתך לאורך שנים. זוהי הסיבה לכך שאני מקפיד להזכיר לנשים הפונות אליי לניתוח, שאסור להן לקבל החלטות על פי צו האופנה. האופנה משתנה כל הזמן, טרנדים חולפים, ניתוח פלסטי לא".

 

מי הנשים שפונות בבקשה להחלפת שתלים?

באופן כללי, נשים המבקשות לעבור ניתוח להחלפת השתלים, הן לרוב כאלו שעשו בעבר ניתוח הגדלה עם שתלים גדולים מידי או בולטים מידי. מדובר בנשים, שעשו את הניתוח כשהיו צעירות ועם השנים הן מחפשות משהו, שיהיה להן טבעי יותר ויתאים לסטטוס העדכני שלהן כנשואות, אמהות, נשות עסקים וכדומה.

 

במה שונה ניתוח החלפת שתלים מניתוח הגדלת חזה רגיל?

ניתוח החלפת שתלים יכול להיות מורכב ומסובך יותר מכמה סיבות. סיבה ראשונה היא, שהשתל הקטן יותר זקוק למקום קטן יותר בתוך השד ולכן ברוב המקרים, לא ניתן להשתמש במקום שיצר המנתח לשתל הגדול בניתוח הראשון ויש צורך ליצור כיס חדש קטן יותר.

 

הבעיה השנייה היא שלעיתים, כתוצאה מהוצאת השתל, החזה נהיה מרוקן וצנוח יותר ואז יש צורך לבצע הרמה בנוסף להחלפת השתל, כך שהניתוח נהפך לארוך ויקר יותר מהניתוח הראשוני.

 

מה חשוב לדעת לקראת ניתוח חוזר להחלפת שתלים?

בניתוח החלפת שתלים קשה יותר לבחור את הממדים המדויקים של השתל החדש ולדעת איך יראה החזה לאחר הניתוח. חשוב לבחור במנתח פלסטי מיומן ומקצועי, משום שלא ניתן לבצע הדמיה במחשב או על ידי שתלים שהאישה מניחה בתוך החזייה. זאת משום שיש לנו חזה שהוא גדול יותר ממה שיהיה לנו לאחר הניתוח ולכן לא ניתן להדגים למטופלת איך יראה החזה שלה לאחר הניתוח או לבחור את הממדים. ישנם מנתחים בעלי ניסיון וידע בתחום ניתוחים חוזרים וכדאי לברר את הנושא מראש.

 

כל הסיבוכים שיכולים להיות בניתוח רגיל יכולים להיות גם הפעם. במידה ונדרשת גם הרמה אז כמובן, שמתווספים גם הסיבוכים שעלולים להיות כתוצאה מניתוח הרמת חזה.

 

מלאה במקומות הנכונים ואוהבת את זה

הגדלת עכוזים בניתוח פלסטי

בוטוקס לשיפור מצב הרוח

ניתוחים פלסטיים למראה טבעי

להגדיל את החזה בתבונה

הכל על מילוי קמטים בבוטוקס

שיטות חדשניות לעיבוי שפתיים

הכל על מתיחת בטן

טיפולי בזק אסתטיים

המלחמה בתופעת הצלוליטיס

טיפולי אנטי אייג'ינג

ניתוח שאיבת שומן