חוזרים לרנסנס: הגדלת עכוזים בניתוח פלסטי

כדאי שתשבו כי אתם עומדים להיות בשוק מהטרנד הבא בעולם הפלסטי והוא לא קשור להשתלות סיליקון. הלהיט שכבש את הוליווד ומגיע לישראל הוא הגדלת ישבנים

כנס האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית שהתקיים החודש העלה כמה וכמה נושאי-דיון לסדר יומם של הרופאים. אחדים מהם, מסתמנים כבשורות בענף הפלסטיקה, לפחות בכל מה שנוגע ל"טרנדים" ולהתנהגות הלקוח. כדאי שתשבו כי זה הולך להיות ממש עסיסי.

 

ד"ר ארנון עופר, כירורג פלסטי ברשת מרפאות פרופורציה, הצביע על תופעה אחת בולטת, שמסתמנת להיות הלהיט הבא בקרב הניתוחים הפלסטיים המבוקשים על ידי נשים.

 

לצד העובדה המרתקת, כי הביקוש לשתלים גדולים במיוחד והנשים הפונות לניתוחי הגדלת חזה מסכימות ברוב המקרים עם המלצתו של הרופא בכל הנוגע לגודלו של השתל, מסתמן כי הגודל עדיין קובע אבל במקום אחר לגמרי.

 

ד"ר ארנון סיפר בכנס כי, "הוא עד לתופעה מעניינת במיוחד, שהולכת ומתבססת בישראל והקשורה דווקא לעכוז. השתלת שומן ברום העכוזים הופכת בהדרגה להיות הליך מבוקש ונרשמת עליה הדרגתית באופן מתמיד בהגעתן של נשים לפגישות ייעוץ בנושא".

מהוליווד לישראל

אמנם עדיין לא מדובר בתופעה הסטרית, אך השראות בכל הנוגע לטרנדים בויזואליות שלנו, לא מגיעות מהוליווד רק במה שקשור לניתוחי חזה ושפתיים המשורבבות. דוגמניות ברזילאיות מוכרות, כוכבת הריאליטי קים קרדשיאן, הזמרת ג'ניפר לופז וגם כוכבניות הוליוודיות אחרות, מהוות השראה לטרנד הישבנים הבולטים ומביאות לעליה בהתעניינות, בהשתלת שומן ברום העכוזים. נשים ישראליות כבר גילו את התופעה וניתן לראות ניצנים לכך שהן מאמצות אותה באופן הדרגתי.

 

בישראל מאמצים טרנדים מחוץ לארץ באיחור אופנתי, אך במקרה הזה חשוב שמי שתחליט לבצע ניתוח שכזה, לא תפנה לשיטות ודרכים לא חוקיות, שעלולות להסב להם נזק בריאותי ואסתטי רב. רק בשנה שעברה עצרה משטרת מיאמי טרנסג'דנרית, שעסקה ברפואה ללא רישיון והפעילה מרפאה שכל תכליתה הייתה לתת מענה לביקוש הגובר להגדלת ישבנים. תמורת 700 דולר "בלבד" החדירה ה"דוקטור", בטון ושמן תעשייתי אל תוך עכוזי לקוחותיה.

 

 

הניתוח, החלמה, עלות

ההליך עצמו: השומן שמוזרק לרום העכוזים הן המקרים שומן עצמי, הנשאב מאזור עליו מוחלט בטרם הניתוח בעת פגישת הייעוץ וברוב המקרים מדובר באזור הבטן , הירכיים או אפילו האזור התחתון יותר של העכוז. עבור מטופל, שעל גופו אין מספיק מקומות עם שומן בכמות נאותה לשאיבה, יאלץ הרופא למצוא פתרון אחר, שמקורו בחומרים טבעיים אחרים שהשוק מציע, אבל זה בהחלט כמוצא אחרון.

 

את כמות השומן הנדרשת שואבים מאותו אזור מוגדר וכבר באותו מעמד של חדר הניתוח, מחדירים אותו אל רום העכוזים. בדרך כלל מדובר על נפחים, שנעים בין 100 ל- 200 סמ"ק. תתפלאו או שלא תתפלאו, אבל ברוב המקרים הנשים מבקשות שתוכנס לעכוזים הכמות המקסימלית שניתן לשאוב. 

 

החלמה: מדובר בניתוח בהרדמה מלאה, שלאחריו יתכנו נפיחויות, רגישויות באזורים המטופלים ועלולים להיות גם כאבים. ניתן להשתמש במשככי כאבים, שיעניקו פתרון הולם וברוב המקרים מציידים הרופאים את המטופל באנטיביוטיקה, אותה עליו ליטול בימים שלאחר הפעולה. 

 

כמה יעלה לכן התענוג?: עלות ההליך הזה נעה בסביבות סדרי גודל של 6,000 ש"ח. אולי השמועות על כך שג'ניפר לופז ביטחה את אחוריה בסכומי עתק, הן לא כאלה מופרכות, אחרי הכל, מדובר בנכס.

 

 

בוטוקס לשיפור מצב הרוח

ניתוחים פלסטיים למראה טבעי

להגדיל את החזה בתבונה

הכל על מילוי קמטים בבוטוקס

שיטות חדשניות לעיבוי שפתיים

הכל על מתיחת בטן

טיפולי בזק אסתטיים

המלחמה בתופעת הצלוליטיס

טיפולי אנטי אייג'ינג

ניתוח שאיבת שומן