BETA

מה באמת עובר על נשים לפני הדייט?

קשר השתיקה הנשי נשבר: דניאל דותן מגלה מה עוברות הנשים לפני שהן יוצאות מוכנות לדייט. מה זה כולל? שעווה, מניקור, פדיקור, צבע, שופינג ועוד. אוף, קשה להיות טבעית. טור אישי

דייטים הפכו להיות מסלול דוגמנות על כל מכשוליו. מהרגע שאת יוצאת מהרכב שלך ונכנסת לבית הקפה, פוסעת את המטרים הספורים עד לשולחן המיועד ומתיישבת לידו באציליות, כל תנועה נבחנת. פסק הדין הנחשק "את נראית טוב" מהווה את הגושפנקא המבורכת וזה כל מה שצריך להשיג, בשביל לעבור את השלב הראשון. ואם זה כבר נאמר, כהצהרה כזאת ללא עוררין, הדבר הבא שאת רוצה ליישר איתו קו הינו וידוא ההנחה, שלרגע לא התאמצת עבור זה.

 

אז מה נשים באמת עושות לפני הדייט וכיצד הדבר נשמר בקשר השתיקה?

קוסמטיקאית

התור נקבע לצהריים המוקדמות בכדי שיהיה טווח זמן לגיטימי עד שכל משטחי המריטה האדומים ייעלמו. ברגע שאת מתיישבת מול יאנה המענה בפועל מטעם רוסיה דוט.קום ואת קולטת את החיוך הסדיסטי שלה מתהווה, את מבינה כמה שאת בצרות. בוא ניקח סוכן כפול למשל, שהוכשר במשך שנים להתמודד עם כאב ולשמור את סודות המדינה תוך כדי מסכת עינויים, ונעביר אותו מריטת גבות אצל יאנה. תוך חמש דקות הוא כותב את כל הסודות ומגיש לה אותם.

 

יאנה, שוברת השבויים מחזיקה אותי עכשיו בין הידיים שלה ואני תלויה ברחמייה: "גבות, שחי ושפם?" היא שואלת במבט רצחני "לכי על זה" אני מייללת. הדבר האחרון שאני רוצה זה שהבחור שלי ברגע רומנטי, יביט בעיניי הירוקות ויתקל ביער עבות. יאנה מרתיחה שעווה ואני מתפללת לאלוהים, תפסנו סינרגיה שתינו, בלוחמה שעירה.

 

עכשיו, בואו נדבר על שעווה רגע, היא רותחת! שעווה קרה הינה פיקציה שהמציאו חברות הטיפוח האופטימיות יתר, זה לא עובד והשליכטה הרותחת הזו עומדת לנחות לך על הפרצוף ללא אלחוש או אמצעי מגננה אחרים. יאנה מורחת ואני צורחת, סינרגיה אמרנו?!

ואם לא די בכך, יש את שילוב הפינצטה האכזרית שתולשת מהשורש ומוודאת שגם תרגישי את זה.

 

שפם, זו המצאה מטורפת. כשהאישה לקחה מהגבר את הצלע, היא קיבלה במבצע מוצר נלווה אבל לעומת הגבר שמגלח ומתגאה בזיפיו, אנחנו מורטות ובוכות.

 

אחריי שאת מסיימת את שלב הגבות והשפם והפרצוף שלך נראה כמו משהו שילד בן 4 צייר, עוברים לשלב המפשעות והרגליים (אף פעם אי אפשר לדעת איך הדייט יסתיים) ואז מתחיל הכאב האמיתי. כאן אותו הסוכן שהזכרנו קודם, מגיש ליאנה את המדינה עצמה, עטופה באריזת מתנה ובורח.

 

הקינוח הוא הפדיקור והמניקור שהם בגדר ספק כאב מטלטל, ספק תענוג מבורך. כשאת יוצאת ממכון העינויים של יאנה ההליכה הופכת להיות משהו בין ברווז לממותה עיוורת, את לא הולכת, את מדדה לכיון היציאה העיניים עדיין לחות מהדמעות וכולך אדומה וכואבת.

 

מספרה

עכשיו את מגיעה למקור של הנאה וסיפוק. הכאב היחיד כאן הינו בארנק, אבל זהו כאב אמיתי.

 

ההוצאות לשיפור גווני השיער והפאן הינן אסטרונומיות, את מנחמת את עצמך שאחרי כל מה שאת עוברת, גם אם זה לא יצליח לפחות הוא שילם על הארוחה.

את מפקירה את עצמך לידיי הספר המיומן, שמשחק ומלטף את שיערך, מטפח ורוחץ צובע ומייבש ובסיום התהליך את מקבלת את הלוק המושלם ונפרדת בהבנה ממאות השקלים שבארנק.

 

שופינג

גם כאן הכאב וירטואלי, משהו שתחושי בו קרוב לוודאי בעשירי לחודש, כיוון שכל השטרות עפו על המספרה. אנחנו משחקים בצעצוע הפלסטיק - משהו שאפשר להוציא איתו כסף מבלי להרגיש ועד העשירי לחודש מי יודע איפה נהיה? אז קדימה לזרום. ואם כבר זורמים אז הולכים לבוטיק מעצבים ידוע שם בו המוכרות מתחנפות אליך באופן מוגזמם ובלבן תוהות איך את מסוגלת להרשות לעצמך את מה שאת עומדת לקנות שם. את בוחרת בשמלה יוקרתית או משהו אלגנטי אחר, אביזר שידגיש את המקומות הנכונים ויסתיר את אלו הנכונים פחות, ויוצאת כמה שיותר מהר מהחנות עמוסה בשקיות ובידך חשבונית שאת מעדיפה שלא להתמודד איתה כרגע.

איפור

זה כבר משהו שבעזרת קורדינאציה מינימאלית את מסוגלת לעשות לבד, וזה מחייב.

האייליינר המדגיש, הצללית המטשטשת והמסקרה מאריכת הריסים. כמו כן, אל תשכחי למרוח שפכטל של מייק-אפ וקונסילר כדי להעלים את כתמי העייפות ואת השחורים מתחת לעיניים.

כמעט שסיימנו

נותר רק לבחור נעליים שישדרגו את המראה, אבל לא יהפכו אותך לג'ירפה ממוצעת, התכשיט המתאים והבושם העדכני וזהו - את מסודרת!

 

כשאת תגיעי לדייט הערב במראה מושלם ומוקפד, מושקע וחושני והגבר שישב שם לא יוכל להישאר אדיש ולו לשנייה, השגת את מטרתך. ואז הוא ירכן לעברך, ייקח בידו את ידך המטופחת, יביט בעיניך ויאמר לך שאת נראית נראית פגז

 

את תצניעי חיוך וכיאה לקשר השתיקה של הנשים, תזרקי לעברו: "באמת? ובכלל לא השקעתי".

>>>20 סיבות לא להתחתן

>>>סלבס שלא מודאגים מהפרש הגילאים 

>>>זה לא נקרא לבגוד: הכל על יחסים פתוחים