המראות הלוהטים מטקס פרסי המוסיקה האמריקני

כריסטינה אגילרה בפאה של כוכבות פלייבוי, טיילור סוויפט בפקעת אסופה מאחור וגוון סטפאני בשיער בלונד פלאטינה גולש. מי היממה ומי איכזבה על השטיח האדום?

טקס פרסי המוסיקה של אמריקה התקיים שלשום ומלבד התעסקות במטרה לשמה התכנסו כולם, מה שתפס את העין זה דווקא הכוכבות, שצעדו על השטיח האדום. לעומת טקסים של האקדמיה לקולנוע, בהם השחקניות מתלבשות מעודן, כאן מרשות לעצמן הזמרות להתפרע ולא רק על הבמה. מלבד שמלות בומבסטיות, צדו את העין שלנו גם פאות מופרעות ואיפור מצועצע. עם זאת, אפשר היה למצוא על המסלול גם את אלו, שתסרוקת עדינה ואיפור טבעי, עדיין עושים עבורן את העבודה.  

טראשיות: כריסטינה אגילרה וניקי מינאז'

הזמרות שבהחלט לא ייטמעו בקהל הן שתי הפרימדונות, שחרצו למשוך את העין, אך בסופו של דבר עברו יותר מדי את גבולות הטעם הטוב של האופנה. כריסטינה הציגה שיזוף מלאכותי וכתום מאד, פאה בלונדינית בסגנון שפנפנת פלייבוי ושמלה של פמלה רולנד, שלחצה על כל הקימורים שלה קצת יותר מדי.

 

ניקי מינאז' לא נשארה מאחור וחבשה פאה מתולתלת ובלונדינית ושמלת ניאון צהובה של מוניק לוליאר ונראתה כמו שמש חזקה של קיץ.

 

מוזהבות: היידי קלום וקרי אנדרווד

מי שעשו את זה נכון היו היידי קלום הנושקת לגיל ארבעים וטיילור סוויפט הצעירונת. קלום לבשה שמלה תחרה קצרה מוזהבת של אלכסנדרה ווטייר וסיימה את ההופעה בתסרוקת אסופה.

 

סוויפט בחרה בשמלה דומה של המעצבת זוהיר מוראד ותסרוקת לחמניה אלגנטית, שהוכיחה את הקלאסיות שלה לא רק במוסיקה אלא גם באופנה.  

 

מתכתיות: ג'ני מקארת'י ופינק

זמרת הרוק והמנחה ידועות בסגנון האוונגרדי שלהן בכל מה, שקשור לאופנה ולתסרוקות. שתיהן הלכו על סגנון "ההבי מטאל" של מתכות כבדות עם בלונד פלטינה ופוני בשילוב גל כמו באייטיז.

 

בלונדיניות: גוון סטפאני וקרי אנדרווד

גוון סטפאני תמיד נראת מדהים גם אם היא לובשת מכנסי עור צמודים ומקטורן טוויד גדול, של בית האופנה בלמיין, שכמעט ואינו כיסה את חזיית הסטרפלס המבצבצת. מה שריכך את המראה היה שיער פזור, חלק ובלונדיני, שהחזיר את הקלאסיות לסגנון הרוקיסטי.

 

גם קרי אנדרווד בחרה בבלונד פזור במקצת, אך העדיפה לעטוף את גופה היפה בשמלת תחרה וורודה ואלגנטית של המעצב עבד מחפוז.

 

הברונטיות: קרלי ריה ג'ספן וקרי וושינגטון

הבלונד שלט על השטיח האדום, אך עדיין מצאנו שתי ברונטיות יפות. קרי וושינגטון בשמלה צהובה ושקופה של סטלה מקרטני, הצבע הלוהט של הסתיו, נעלי עקב כתומות ושיער אסוף בסגנון שנות העשרים.

 

קרלי הצעירה, שכבר הפכה לאייקון אופנה ולא רק בקרב בני גילה, בחרה בשמלת קולר ארוכה של גומז גרסייה ואספה את שיערה הארוך בפקעת מפוזרת.

 

צבעי השיער החמים של הוליווד

דברים שצריך לדעת לפני צביעת שיער

מדריך: כך תצבעו את השיער בבית

גווני השיער החמים של החורף