BETA

04.03.2018

18:25

 הוד גמליאל, גלי וולד ואורלי שרם (הד סינמה ומטבחי וולקוצינה)
הוד גמליאל, גלי וולד ואורלי שרם (הד סינמה ומטבחי וולקוצינה),
יחצ

עדלאידע: חגיגות פורים בתעשייה

הד סינמה ומטבחי וולקוצינה עם הופעה ראשונה של נטע ברזילי והלופר

 

חברת הד סינמה ומטבחי וולקוצינה מבית HED GROUP בשיתוף קבוצת בולטהאופ, חגגו את פורים באירוע מושקע בהשתתפות אדריכלים, מעצבים ואנשי מקצוע רבים. הוד גמליאל ודני אקרמן מבעלי HED GRUOP קבלו את פני האורחים הרבים שהרחיקו לכת בתחפושות יוצאות דופן והוכיחו את היצירתיות הגדולה שבתחום. גולת הערב - האורחים זכו לצפות בהופעה הראשונה של נציגתנו ל אירוויזיון 2018 - נטע ברזילי והלופר.

בין המשתתפים גם רן פרסברג, גלי ולד, גל נרדי אהרון, תהילה שלף, מיכי סתר, אורנה ומשה צור, מיכאל אזולאי, ערן בידרמן, דנה קושמירסקי, גל מרום, אפרת ריטן, אורלי שרם, עדי חמיצר, רמה דותן, קרן ניב טולדנו, נירית פרנקל ועוד רבים שהגיע מחופשים לחגוג בשבע – מקום לאירועים. 

 

עדי חמיצר, מיכאל אזולאי ודני אקרמן

עדי חמיצר, מיכאל אזולאי ודני אקרמן ( יחצ)

 

 

לפורים של WeizmannVibe - אזלו הכרטיסים!

 

מבצע שקט של אנשיWeizmannVibe  , מועדון "הדור הבא" של אגודת ידידי מכון ויצמן למדע, הציגו אירוע של לא פחות מ-300 אנשי ונשות עסקים, (עם עוד רבים וטובים שלא הצליחו להשיג כרטיסים) אשר הגיעו בשבת בערב לאירוע פורימי בפנטהאוז מגדל שלום, בחסות בנק הפועלים.

הם הפיצו את הבשורה עם סרטוני יוטיוב, קבוצות ווטסאפ מפולחות ושיחות ממוקדות לחברי המועדון וסביבתם הקרובה. הנוכחים אשר הצטיידו במיטב התחפושות לאירוע, שמטרתו תרומה למלגות עבור סטודנטים במכון, נהנו מאווירה קלילה וכיפית כאשר על הקייטרינג של מסעדת דלאל ניצח השף גולן גורפינקל. מופע הארנבות של ד"ר קספר דאגו להקפיץ את הנוכחים.

עמיר שאלתיאל, יו"ר מועדון "הדור הבא" של האגודה אמר כי זו "הזדמנות מעולה להנגיש את מכון ויצמן לקהל חדש, לחבר אתכם לעשייה שלנו לתרום למדע בישראל. פורים ומדע לא זרים, הוסיף שאלתיאל "שניהם נוגעים ליצירה, למקוריות בחשיבה ויש כאן בקהל לא מעט "מדענים" לפי הפרמטר הזה..." אפרופו התחפושות המיוחדות והמגוונות אשר נצפו בקהל.

 

פורים של WeizmannVibe
 

פורים של WeizmannVibe (יחצ)

 

 

 

 

ה - SUPERHEROS של התעשייה

 

טלי אדרי שהגיעה בתור וונדר וומן ונוני מלכא – הבעלים של אבני טל ונוניס גלרי שהפכה את שמה למציאות והיתה למלכה בפורים הזה, בשיתוף עם רועי כהנא הבעלים של חשמל חכם שהיה לאדוארד (מהמספריים)  - הפיקו מסיבת פורים בגלריית נור ביפו שבה השתתפו  אדריכלים, מעצבים, מפקחים ויזמים שהם SUPERHEROS של סצנת העיצוב בארץ.

בין המשתתפים: דנה קושמירסקי ואושרי אבירם, לילך ואילן לב גרגיר,ערן בינדרמן,אנג'לה לוציאנו,קארן גור,עדי חמיצר,מיכל ועמיר קסל, מנו שלם, רז מלמד, הילה ודן ישראלוביץ', דורון סהר, גיא אברמוביץ, אייל אורן, מומי אביטל, חנן אריאל ועוד רבים וטובים.

תחפושות, מוסיקה עדכנית, מופע אור קולי, אוכל משובח והרבה אלכוהול הפכו לחגיגת פורים מלהיבה עם הרבה אנרגיה מחשמלת באוויר.

 

 

מסיבת פורים SUPERHEROS
 

משמאל: נוני ועמוס מלכא (יחצ )

 

 

מסיבת פורים SUPERHEROS

אנג'לה לנציאנו וערן בינדרמן (יחצ)

 

 

מסיבת פורים SUPERHEROS

גיא וליקסון, שרון פין (יחצ)

 

 

מסיבת פורים SUPERHEROS

מימין: עדי סמט, אנג'לה לנציאנו (יחצ)

 

 

 

ביקוש גבוה לנשף-פורים הגדול של התעשייה

 

סצנת העיצוב הישראלית התקבצה למסיבת פורים נוספת אותה הפיקו משה תורג׳מן הבעלים ומייסד של חברת ספרטה ספא, עמי טוינה בעלים של חברת עמי טוינה ויו"ר קהילת אלפרסקו וצחי שבירו מנכ״ל ליה סטון המשווקת דקטון. 

 

מסיבת פורים - ספרטה ספא וקהילת אלפרסקו

מסיבת פורים - ספרטה ספא, קהילת אלפרסקו וליה סטון (שי שבירו)

 
 

בדקה ה-90, החליטו מארגני האירוע להעביר את החגיגות מהבית הצהוב בתל אביב לרחוב הלח"י בבני ברק כיוון שבמהלך השבועות האחרונים נוצר ביקוש הולך וגובר להשתתף בנשף, 72 שעות לפני, העתיקו את הנשף לבית ספרטה ספא ברחוב הלחי בני ברק והצליחו במשימה הכמעט בלתי אפשרית להרים אירוע יוקרתי שכזה במסגרת זמן כזו. 

 

משה תורג'מן, צחי שבירו, עמי טווינה

משה תורג'מן, צחי שבירו ועמי טווינה (שי שבירו)

 

בנשף השתתפו כ- 1,600 מוזמנים מצמרת העיצוב בישראל, אדריכלים ויזמי נדלן מובילים. שטח המתחם עטה על עצמו וילונות שחורים ועמדות בר ואלכוהול נפרסו לאורכו ולרוחבו, על המוזיקה ניצח DJ שבלול והפקת התאורה וההגברה הוסיפה לאווירה המחשמלת של הנשף, בין המוזמנים המחופשים ניתן היה לצפות באדריכלי ומעצבי העל נסטור סנדבק, מיקלה, משרד פיבקו, משרד פרי דוידוביץ, גדי פרידמן, רוזן ליננברג, עודד לביא, דן והילה ישראלביץ, שירלי דן, אייל שריג ניהול פרויקטים, יוסי רז, אייל אורן, עמית מרשנסקי, גיא בלושינסקי, מיקי טרבס, עדי ותמר סמט.

 

 מוטי כוזהינוף, צביקה חורש

מוטי כוזהינוף וצביקה חורש (שי שבירו)

 

 

עמותת שניר הפכה את מוזמניה לתורמים

גם עמותת שניר חגגה את פורים בנשף מסכות מפואר. לאירוע שנערך ביוזמת מייסדי העמותה: איש העסקים ניר שמול, עו"ד יואב פלטו שרון  ורותם שחבר – מנכ"לית העמותה, הוזמנו והגיעו למעלה מ-850 איש: בכירי המשק והכלכלה, אנשי עסקים, בכירי המשק ומובילי דעת קהל. כל ההכנסות מכרטיסי האירוע קודש לקידום שוויון הזדמנויות בחינוך ולמשפחות מעוטות יכולת.

 

 אנט וועורך דין יואב פלטו שרון עם זוגתו אילונה מילנו

אנט וועורך דין יואב פלטו שרון עם זוגתו אילונה מילנו( עירית וירג)

 

 

 ניר שמול מייסד עמותת שניר ורעייו לילך

ניר שמול מייסד עמותת שניר ורעייו לילך( עירית וירג)

 


 

 איש העסקים עידו חגג

איש העסקים עידו חגג( עירית וירג)