חברות, גרסת הפנסיה: כוכבות הרשת שחיות בסטייל אחרי גיל 60

מאירה, דליה, אירית וחגית הן חיות רשת, מרימות הפקות אופנה ומדברות על זוגיות ואינטימיות - וכל זה כשהן אחרי גיל 60. לרגל שובה של "חברות": ידידות מעוררת קנאה

"תוך שעה של היכרות, היה פיצוץ אנרגטי": כבר התרגלנו לחיבורים רומנטיים שנולדים ברשת – אבל מתברר שלא רק. 
מאירה, דליה, אירית וחגית הן חיות רשת בגיל השלישי שמשלבות את התחביבים שלהן יחד ומצלמות בכול שבוע הפקות אופנה מושקעות – המלווות בהפקות אופנה שלהן בפייסבוק ובאפקטים של סאונד הקלקה במצלמה. 


"מאירה הצלמת, אי אפשר בלעדיה", אומרת אירית, "חגית היא הסטייליסטית, תמיד יש לה מה להגיד, דליה תכשיטנית ואני סתם פה". "את המפיקה והרוח החיה", מפרגנות החברות.


הן הכירו בזכות פייסבוק, לשם הן דואגות להעלות תמונות ולשתף בהנאות החיים של גיל הפנסיה. "אנחנו גרות בפייסבוק", אומרת חגית דנה, "אני קמה בבוקר, שש בבוקר בודקת מי עשה לי לייקים ושלא נדבר על שיתוף... זה סוג של התמכרות, כיף וכשאני לא מקבלת מספיק לייקים על לוק אני מתבאסת, אני חושבת מה לשנות".

 

ולמרות שחברות חדשה בגיל שישים פלוס אינה דבר נפוץ, עדיין יש דברים שאף פעם לא משתנים. "אנחנו מדברות על בגדים, על הפקות אופנה, על טיולים, על חוויות משותפות, על זוגיות פרק ב', פרק ג'", ממשיכה חגית, "גם בגיל הזה יש התרגשויות והתאהבויות".