BETA
הצ'ופר שלכם. קינוח מושחת בגורדוס
הצ'ופר שלכם. קינוח מושחת בגורדוס
,ליאור גולסאד

שמנים? המסעדה הזאת הולכת להשפיל אתכם ואז לסתום לכם את הפה

היי לכם אנשים שחשים עצמם שמנים, צהריים טובים. איך זה הרגיש לכם לקום הבוקר מהמיטה? היה לכם קצת קשה להביט במראה כי שוב נזכרתם בכל מה שאכלתם אמש בלי טיפת רגשות אשמה? בתכלס, אם תחשבו על העניין, זה לא ממש נורא להיות שמנים. לפעמים יש לזה אפילו יתרונות. הנה - הבוקר פרסמה מסעדת המבורגרים מפורסמת מבצע מיוחד וממש שווה רק לאנשים כמוכם, שיעשה אתכם עגלגלים ומאושרים.


>>  צ'יפס בטעם סלט ומרק מתנפח: מצאנו חנות לחטיפים מוזרים

 

בתפריט: הר של צ'יפס ללא תחתית ומילקשייק מוגזם ומושחת על חשבון הבית, שתקבלו ממש בשמחה אחרי שתעלו על משקל פומבי בכניסה למסעדה ותוכיחו לעובדים ולשאר הסועדים שאתם שוקלים מעל 99 קילוגרמים. אפשר גם להרים את החולצה ולתת לעובדים ללטף לכם את הבטן כאקט של חיבה. במסעדת "גורדוס" שאחראית ליוזמה, אף הצמידו למבצע את השם "שלישי שמן", אז אם עד עכשיו חשבתם שאתם רק עגלגלים, מלאים במקומות הנכונים או סתם שמנמנים, זה המקום לזקק ולדייק את ההגדרה.

 

 

>> המתכון של אבי לוי לשקשוקה ביתית אלוהית

 

כדי לעבות את מבצע "שלישי שמן" ולתת לו תוקף ומשמעות, למיל החגיגי שהגיע הבוקר לעיתונאים ברחבי הארץ ובו בין היתר תמונה של איש רזה מאוד לובש חולצה עם הכיתוב "RIP DIET", נתנו את הכותרת בעלת המסר החזק "נלחמים ברזון". הבעיה היא שישום רעיון הלחימה עלול להיות משפיל עבור השמן הממוצע. כמה משפיל? דמיינו לעצמכםן סיטואציה בה אתםן נכנסים לבר, ובכניסה - במקום מגנומטר - ניצבת מכונה גדולה ועתידנית. כשנכנסים אליה צריך להרים מעט את החולצה באזור הגב, והמכונה הזאת שהגיעה הישר מהעתיד מודדת באמצעות טכנולוגיות מתקדמות את כמות השיעור על הגב. רק מי שיש לו או לה כמות שיער מרשימה ופלומתית זוכה בכניסה חינם. השאר משלמים כאחד האדם. אז בדיוק כזה, רק עם משקל שניצב בכניסה למקום, עליו נדרשים שמנים ושמנות לעלות כדי לזכות באותה בריכת צ'יפס ללא הגבלה ומילקשייק מוגזם בחינם.

 

 

 

 

מה, זה לא נעים? אבל מקבלים צ'יפס ומילקשייק בחינם
 

מה, זה לא נעים? אבל מקבלים צ'יפס ומילקשייק בחינם(פוטוליה)

 

חוץ מזה שמדובר ברעיון מטופש למדי, חסר מעוף ואיום ונורא מבחינה בריאותית (אם מאביסים את השמנים במאכלים מקצרי חיים, אז איך בעצם נלחמים ברזון? נקודה למחשבה), בכל הטוב הזה תוכלו, שמנים יקרים, לזכות רק אחרי שתזמינו מנה עיקרית. הגעתם במשקל 98 ק"ג אבל אתם ממש מתים לקחת חלק במבצע? תמיד תוכלו לדחוס במהירות לתוך הוושת את אחד ההמבורגרים המוגשים במקום, ולרוץ מיד להישקל.


>> הפוסט ששבר את הרשת: "קראו לי פלצנית כי ארגנתי יום הולדת ללא חטיפים"


לא באמת צריך להשפיל אף אדם, גם אם הוא שמן, ולא באמת צריך להילחם באוכלוסיות, גם אם הן רזות. מבצעים וקידומי מכירות זה ממש אחלה גם אם הם לא רוכבים לאף אחד על הגב או "מפנקים" שמנים בהר צ'יפס או מילקשייק סותם עורקים, שידוע ששמנים ממש אוהבים ויסכימו לעלות על משקל קבל עם וכולם כדי לקבל אותם בחינם.


האוכל ב"גורדוס" שבחולון הוא ממש אחלה, ההמבורגרים עשירים ולא חוסכים בתוספות והמנות גדולות. למרות תמונות היח"צ המגרות והקונספט החמוד של "עם המבורגר הכל הולך", לא חושבת שאדרוך שם בעתיד הקרוב או בכלל, רק מהפחד לפתוח יום אחד את תיבת המייל שלי ולגלות את המבצע "רביעי ערבי", בו כל מי שיעמוד בכניסה ויצליח להגיד אללה ואכבר בהגייה גרונית מושלמת, יקבל בקלאווה בחינם.

 

 

שמנים מתים על מילקשייק בחינם. גורדוס
 

שמנים מתים על מילקשייק בחינם. גורדוס(שי בן אפריים)