דיווח: רוברט פטינסון סובל מאלכוהוליזם

אתר רכילות לא מוכר טוען שכוכב סרטי "דמדומים" סבל בשנים האחרונות מבעיית שתייה שהחמירה באופן מטריד לאחר הפרידה מקריסטן סטיוארט

בסופו של דבר, הקורבן תמיד סובל. זה הלקח שרוברט פטינסון לומד על בשרו בימים אלה ממש.

 

אתר הרכילות "Hollyscoop" מדווח כי מצב בריאותו של רוברט פטינסון מידרדר. אנשי האתר טוענים כי מקורב לפטינסון הלשין שבחמש השנים האחרונות סבל פטינסון מבעיית שתייה שהחמירה לאחר סקנדל הבגידה של קריסטן סטיוארט.

 

"הרגלי השתייה שלו יצאו מכלל שליטה. הוא אוהב וודקה ונוהג לשתות לבד", סיפר המקורב האנונימי והוסיף כי כל חבריו הקרובים ובני משפחתו של השחקן ממש מתחננים בפניו שיטפל בעצמו ע"י אשפוז במכון גמילה.

 

מערכת היחסים של פטינסון וסטיוארט התפרקה בתחילת החודש שעבר כאשר הצהובון "Us Weekly" פרסם תמונות פפראצי בהן ניתן לראות את קריסטן מתנשקת עם במאי "שלגיה והצייד", רופרט סנדרס. בתחילה, מעריצות מותג הערפדים (ואנשי הזאב) סירבו להאמין שמדובר בתמונות אותנטיות וחלק מהן אף נקטו בפעולת גרילה והחביאו את גיליונות "Us Weekly". לאחר מכן קריסטן התנצלה באופן פומבי בפני פטינסון ועזבה את ביתם המשותף. באמצע, הצהובונים תהו אם סטיוארט בהיריון ודיווחו שהיא מסרבת להתקלח בעקבות הפרידה. לאחרונה פורסם כי אחיותיו הגדולות של רוברט לא מוכנות לסלוח לקריסטן.

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם

 

>>> שאנון דוהרטי: "דילן טעה כשבחר בקלי"

 

>>> האם קייט מידלטון בהיריון?