האחיות של רוברט פטינסון נגד קריסטן סטיוארט

רוברט פטינסון אולי יסלח לקריסטן סטיוארט על הבגידה המשפילה אבל אחיותיו הגדולות מסרבות למחול לערפדה הבוגדנית. האם זה ייגמר בדם?

מכשול נוסף בפני מערכת היחסים של רוברט פטינסון וקריסטן סטיוארט: ויקטוריה וליזי פטינסון, אחיותיו הגדולות של רוברט פטינסון, לא מעוניינות שאחיהן הצעיר יסלח לזוגתו לשעבר על הבגידה המשפילה.

 

אתר "Radar Online" מדווח שהאחיות זעמו על עצם רעיון המחילה והודיעו לו שהן יהרגו אותו אם יסלח לסטיוארט וינהל איתה מערכת יחסים רומנטית. "אחיותיו של רוברט זעמו על הדרך בה קריסטן פגעה ברוברט", סיפר מקור אנונימי והוסיף: "הן אמרו לרוברט שהוא לא יכול לסלוח לה אחרי הבגידה. לדבריהן, אין שום דבר שימנע מקריסטן לבגוד ברוברט פעם נוספת. הן מאמינות שרוברט צריך לאמץ את חיי הרווקות ולהתרכז בעבודתו".

 

כזכור, האחיות לבית פטינסון דאגו לאחיהן כבר בגיל צעיר. רוברט סיפר בעבר כי השתיים נהגו להלביש אותו בבגדי נשים עד שהגיע לגיל 12.

 

מערכת היחסים של פטינסון וסטיוארט התפרקה בתחילת החודש שעבר כאשר הצהובון "Us Weekly" פרסם תמונות פפראצי בהן ניתן לראות את קריסטן מתנשקת עם במאי "שלגיה והצייד", רופרט סנדרס. בתחילה, מעריצות מותג הערפדים (ואנשי הזאב) סירבו להאמין שמדובר בתמונות אותנטיות וחלק מהן אף נקטו בפעולת גרילה והחביאו את גיליונות "Us Weekly". לאחר מכן קריסטן התנצלה באופן פומבי בפני פטינסון ועזבה את ביתם המשותף. באמצע, הצהובונים תהו אם סטיוארט בהיריון ודיווחו שהיא מסרבת להתקלח בעקבות הפרידה.

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם

 

>>> ג'ניפר לופז מעסיקה אומנת. הנה תמונת ביקיני שלה

 

>>> פפראצי גולשים: משה פרסטר והמשפחה מבלים בים