היי פייב: השמועות המופרכות על ג'סטין ביבר

שורף תחתונים אחרי כל הופעה, חבר בכיר באילומינטי ואפילו עבר הפלה אחרי שנכנס להיריון. אספנו את חמשת הסיפורים המטורפים על ביבר

הקדמה

כשאתה כוכב בדרך כלל מדברים עליך אבל כשאתה ג'סטין ביבר כנראה שכל העולם מדבר עליך. וכשהשמועות הבנאליות על בגידות, היריונות של אקסיות, ואפילו מוות הופכות לדבר שבשגרה, המעריצים צריכים ללכת רחוק יותר.

 

בין אם מדובר בתמהונים או בסתם ילדים בני 12, ישנם עשרות אתרי אינטרנט שמטרתם לחשוף את פרצופו האמיתי של השטן עם הבייבי. אספנו בשבילכם את השמועות המשעשעות ביותר.

ג'סטין ביבר הוא בעצם בחורה

כולנו היינו צריכים לראות את זה מגיע. אחת השמועות המרושעות שבני נוער יכולים לרקוח היא עלבון חטיבת הביניים שאומר שג'סטין הוא בכלל בחורה. אם תגגלו את זה, תגיעו לגן עדן מקוון.

 

זה מתחיל בג'סטין שנולד עם שני איברי מין ובגיל שבע קיבל החלטה להישאר גבר ומסתיים בחשיפה שמדובר בלסבית שמתחבאת בארון בגלל שזה לא היה מקובל בעיירה הקטנה שנולדה בה בקנדה. העובדה שמישהו בגוגל פישל ושם את ביבר בטעות ברשימת "50 הנשים המבוקשות ביותר בגוגל", לא ממש עזרה לבתולין של סלינה גומז. אבל הסיפור שמנצח את כולם עוסק בזמרת צעירה שגרמה לשופטים ולקהל ב"America's got Talent" להשתולל. צפו:

 

<iframe width="450" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/bK9pjb3mtTw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

ג'סטין ביבר בהיריון

אם חשבתם שהשמועה הקודמת הייתה ילודתית ומופרכת חכו לקונספירציית ההמשך.

 

לפני שנה האינטרנט התפוצצה בשמועות שג'סטין ביבר בהיריון. לפי הדיווח ההזוי, ביבר חולק סיפור זהה עם תומאס ביטי.

 

ביטי התפרסם בתור אישה שעברה ניתוח לשינוי מין ולמרות החזות הגברית נכנסה להריון בגלל ששמרה על איברי הרבייה הנשיים שלה. על פי השמועה, ביבר שעבר ניתוח דומה נכנס  להיריון והובהל להפלה דחופה במרכז גינקולוגי בלוס אנג'לס. על פי שמועה אחרת, האבא היה אשר, כוכב ה-RNB שהחתים את ביבר, כלומר הילד היה צפוי לצאת אפרו-אמריקאי. חבל, היה יכול לצאת ילד מוכשר.

 

שורף תחתונים

את השמועה הזאת אפילו ג'סטין כינה כ"שמועה הטובה בעולם". המגזין "In Touch weekly" דיווח שג'סטין שורף את התחתונים שלו.

 

על פי אותו דיווח הסיפור התחיל כשעובדת בבית מלון בו שהה ביבר, נתפסה עם תחתוניו בתיק האישי שלה בזמן שעזבה את העבודה. כדי למנוע שמקרה כזה לא יקרה בעתיד או שמעריצות לא ינסו לשים את ידיהם על המוצר הקדוש, צוות ביבר פיתחו פרוטוקול מיוחד. בכל בוקר, המאבטח האישי של ביבר מגיש לו זוג תחתונים חדש. בתמורה הוא מקבל את הזוג הישן ושורף אותו במשרפה מיוחדת שמוטסת לכל מקום שג'סטין מופיע בו.

בובה של האילומינטי

על פי תמהונים רבים ברשת, ג'סטין ביבר חבר או אפילו נשלט על ידי הכת השטנית של האנשים החזקים ביותר בעולם.

 

ה"אילומינטי" הוא מונח שמבוסס על תיאוריות קונספירציה שטוענות שהעולם נשלט בידי אגודה סודית. השם של הקבוצה בדר"כ עולה כשתיאוריית קונספירציה מסבירות אירועים משמעותיים כמו אסון ה-11 בספטמבר או רצח הנשיא קנדי, כאינטרס אישי או ממשלתי שפוברק וכוסה.

 

על פי השמועות, בשיריו של ביבר מוטמנים מסרים שטניים שמופיעים כשמשמיעים את שיריו לאחור, התמונות שלו מלאות במסרים שוטפי מוח לצעירים והוא עצמו כוהן מוסמך שנפגש בין היתר עם נשיאי ארצות הברית, נסיכים סעודיים, סוכני ק.ג.ב ובתיאוריה אחת אפילו עם שמעון פרס. ביבר, לטענת הקונספירטורים, "נתפס" כמה פעמים עושה תנועות סודיות שלא מותירות ספק: הוא אחד מהם.

 

<iframe width="450" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/vgphZB5lzT0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

פדופיל

למרות שלא ברור מי חשב להצמיד את המונח "פדופיל" לילד בן שש עשרה, העסק עבד די טוב בשנת 2010.

 

במשך יום שלם, החיפוש הנפוץ ביותר בגוגל היה "ג'סטין ביבר הטריד מינית מעריץ צעיר מאוד". על פי אותה שמועה ביבר ניצל את הערצתו של ילד כבן 12 ופינק אותו במעשים מגונים. בידיעה אפילו התפרסמה תמונה של ביבר במדי עצור עם אזיקים. במקרה הזה, היה די קל להפריך את השמועה. התמונה נלקחה מחשבון הטוויטר של ביבר, שבכלל צייץ על תפקיד אורח שגילם בסדרה ב-CSI. השמועה הציתה את העולם בערך לשתי שניות וחלפה לה.

 

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם

 

>>> אויב מבית: סורי קרוז מרגלת אחרי קייטי הולמס!

 

>>> מיוחד: האירועים החשובים שתפספסו אם תמותו במלחמה עם איראן