זה היה מהיר: נמצאה האישה הבאה של טום קרוז

מומחים בקרב הקהילה הסיינטולוגית כבר סימנו עבור טום קרוז את אשתו הבאה. הדוגמנית הלטינית הלוהטת יולנדה פקורארו

מי תהיה בת המזל שתחליף את קייטי הולמס? ככל שהזעזוע מהפרידה חולף, יותר ויותר ספקולציות על בת זוג חדשה עבור טום קרוז צפות בצהובונים באמריקה. בראש טבלת ההימורים מככבת כרגע הדוגמנית יולנדה פקרארו.

 

מומחים חוזים שהדוגמנית בת ה-27 תהיה התאמה מושלמת עבור קרוז. פקרארו היא סיינטולוגית אדוקה וכבר הספיקה להתאהב בקרוז בעבר. חבר לשעבר בכנסייה הסיינטולוגית לחשש לנשיונל אנקוויירר כי "יולנדה היא נסיכה סיינטולוגית מושלמת עבור טום. שני הוריה היו חברים בדת והיא עצמה לומדת סיינטולוגיה כבר מגיל 13".

 

יולנדה שמתגוררת בדירה צנועה בסילבר לייק מחוץ ללוס אנג'לס כבר הספיקה להגיב לפרסום: "כן, אני מכירה את טום טוב. לא, אני לא נשואה או מאורסת".

 

בביוגרפיה הלא רשמית של קרוז נטען שיולנדה וטום נפגשו בשנת 2004 במסגרת פתיחת מרכז סיינטולוגי חדש בספרד. על פי דיווחים מהאירוע טום התאהב בדוגמנית עד מעל הראש. מורטון אף הציג תמונה שצולמה כחודש אח"כ בה מחייכים ומתחבקים דוויד מיסקביג', מנהיג הסיינטולוגים, דיוויד וויקטוריה בקהאם, קרוז ויולנדה.

 

גורמים נוספים טוענים שטום שילם במשך שנים על שיעורי סיינטולוגיה יקרים עבור יולנדה מסיבה לא ברורה. גורם נוסף אמר לצהובון: "הכנסייה תעשה כל מה שצריך כדי לשפר את הפגיעה בשמה הטוב לאחר המבוכה בעקבות הגירושין המתוקשרים. הם רוצים להראות שטום החלים מהר והשיג במקום קייטי אישה יפהפיה שאף מאמינה בסיינטולוגיה".

 

הגורם הוסיף: "אם הכנסייה תהפוך את יולנדה לאשתו החדשה, הם ירצו שהיא תעשה לו ילד מהר ככל האפשר וכך היא תוכל לעבור להתגורר בוילה המפוארת של קרוז בבוורלי הילס במקום דירתה הצנועה בסילבר לייק. אין ספק שהיא, בניגוד לקייטי, תעשה את הטוב ביותר עבור הכנסייה".

 

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם

 

>>> סלבס בקיץ: תאונות השיזוף הגדולות

 

>>> דיווח: ליאונרדו דיקפריו עדיין מאוהב בבר רפאלי