קים קרדשיאן הכריחה מישהו לצפות בתוכנית שלה. עכשיו הוא תובע אותה

מערכת המשפט האמריקאית ממשיכה לספק לנו סיפורים מרתקים והפעם: קים קרדשיאן צילמה קלטת סקס נוספת והכריחה גבר שלא הכירה לצפות בתוכנית הריאליטי שלה

זוכרים את בן דודה של אנג'לינה ג'ולי שהגיש בקשה לצו הרחקה נגד בראד פיט? כן, זה היה אחד הסיפורים המשפטיים המופרכים של השנה. ובכן, באדיבות קים קרדשיאן יש לנו סיפור משפטי מופרך חדש.

 

אדם בשם ג'ונתן קימברלי הגיש בקשה לצו הרחקה נגד קים קרדשיאן (זהירות - קובץ PDF!), האקס שלה קריס האמפריז והאקסית שלו, מיילה סינאנג'.

 

קימברלי טוען כי לא הצליח להירדם בזמן שהתארח בבית מלון. הסיבה? צילומי קלטת סקס שנערכו בחדר הסמוך. "הצצתי דרך חור המנעול וראיתי את קים, קריס ומיילה מצלמים קלטת סקס. זה היה מוזר כי על הרצפה היו בובות של חיות חווה כמו כבשים וחדי קרן. חשבתי שהחיות נמצאות בתפקיד עדות".

 

מטורף? עדיין לא הגעתם לשיא.

 

לפי קימברלי, הוא צעק לעבר השלושה והודיע להם שהוא מנסה להירדם. בתגובה, האמפריז שאג לעברו שישתוק, פרץ את הדלת וגרר את האדם התמים לתוך החדר. קימברלי טוען כי השלושה הכריחו אותו לצפות בהם מצלמים את קלטת הסקס במשך חמש שעות ברציפות.

 

"עשיתי את צרכיי על עצמי וקריס האמפריז צחק עליי", הוסיף קימברלי שמספר שקים הכריחה אותו לצפות במשך שש שעות בשידורים חוזרים של תוכנית הריאליטי שלה, "Keeping Up with the Kardashians".

 

לא. זה לא נגמר כאן.

 

"פתאום נשמעה דפיקה על הדלת וצ'ארלי שין נכנס לחדר עם תיק מלא בכדורי אקסטזי והכריז שהמסיבה מתחילה", צמרר קימברלי וחשף כי קים קרדשיאן הרביצה לו. לדבריו, מדי שתי דקות, הקרדשיאנית חבטה בראשו בעזרת טבעת האירוסין שלה.

 

בשלב כלשהו קימברלי איבד את הכרתו והתעורר במשאית כשכל בגדיו מכוסים בליפסטיק תוצרת קרדשיאן.

 

וכולם ביחד עכשיו - LOL.

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם

 

>>> טום קרוז וקייטי הולמס מתגרשים: כל מה שאתם צריכים לדעת

 

>>> נטלי דדון חגגה 29. מי הגיע למסיבת יום ההולדת?