טום וקייטי מתגרשים: מי האבא של סורי?

מדוע טום קרוז מתגרש מנשותיו כשהן בנות 33? והאם אביה של סורי הוא תורם זרע? רגע לפני שהמאבק המשפטי הגדול בביצת הסלבס יוצא לדרך, קבלו את כל המידע החיוני

כדור הארץ הוכה בתדהמה ביום שישי, עת בישרו עורכי דינה של קייטי הולמס כי היא הגישה בקשה לגירושין מבעלה, טום קרוז. וכעת, כשהאבק שקע וכולם סיימו לצפות (שוב) בפרק הסיום של דוסון קריק, אפשר לנסות להבין מה לכל הרוחות קורה מעבר לים ואולי להפנים שכן, טום קרוז התעלל קוסמטית באשתו.

 

היכן יתנהל הליך הגירושין? קייטי הולמס הגישה את בקשת הגירושין בניו יורק. מערכת המשפט בניו יורק ידידותית יותר להורים שדורשים משמורת בלעדית. טום קרוז מצידו, ביקש שהדיון יועבר ללוס אנג'לס שכן קייטי הולמס לא עומדת בתנאים המינימליים הנדרשים להגשת בקשה בניו יורק. קרוז מנסה להתחמק שנים רבות מכל סוגייה כספית שקשורה בניו יורק בגלל המיסים הגבוהים. למעשה, בשנה שעברה קרוז העביר לאשתו את הבעלות על דירתם בניו יורק. הולמס תשתמש במסמכים האלה כדי להוכיח שהיא כן עומדת בתנאים להגשת בקשה בניו יורק.

 

מי יקבל את סורי? קייטי הולמס מבקשת מבית המשפט משמורת בלעדית על סורי, בתם בת ה-6. משפטנים סיפרו לאתרי הרכילות כי הולמס לא צפויה להשתמש בסיינטולוגיה כטיעון נגד בעלה שכן שימוש באמונה דתית עלול להיות לא חוקתי. לדעת המשפטנים, הדרך היחידה בה הולמס תשתמש בסיינטולוגיה נגד טום קרוז היא אם היא תצליח להוכיח כי האמונה הדתית משפיעה לרעה על חינוכה של סורי. בכל מקרה, נטל ההוכחה מונח על הולמס שכן היא זו שהגישה את הבקשה למשמורת.

 

האם סורי בכלל הבת של טום? גורמים בתעשיית הבידור העולמית טוענים כי טום לא צפוי להתנגד לבקשת המשמורת הבלעדית מסיבה אחת פשוטה: הוא בכלל לא אביה הביולוגי של סורי ומשפט פומבי עלול לחשוף את הסקנדל.

 

הכל נשאר במשפחה: המהלך של הולמס היה מתוכנן לפרטי פרטים. קייטי נעזרה במשפחתה לאורך כל הדרך ואף חזרה להיות מיוצגת ע"י הסוכנים הקודמים שלה. הולמס רצתה להתנתק מקרוז ועשתה זאת בעזרת מחשבה רבה. מזכיר לכם בריחה מכת? אתם לא לבד.

 

33, מספר קסום? אנקדוטה מעניינת וביזארית נוספת שקשורה לסיפור היא הגיל בו כל שלוש נשותיו של טום קרוז נפרדו ממנו. מימי רוג'רס, ניקול קידמן וכעת, גם קייטי הולמס, היו בנות 33 כשמערכת היחסים שלהן עם קרוז התפרקה. צירוף מקרים או תאוריית קונספירציה סיינטולוגית? לא נדע לעולם.

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם

 

>>> פפראצי: אביב גפן צועד יחף בתל אביב

 

>>> נטלי דדון חגגה 29. מי הגיע למסיבת יום ההולדת?