נוק אאוט: אלק בולדווין תקף צלם פפראצי

המזג החם של השחקן המוערך שוב יצא משליטה: צלמי פפראצי ניסו לצלם את אלק בולדווין וארוסתו יוצאים ממשרד רשם הנישואין בניו יורק. בולדווין לא אהב את זה והגיב באלימות

ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד: גרסת אלק בולדווין. בזמן שב"רוק 30" בולדווין מגלם את ג'ק דונגי הרגוע והמגניב, במציאות בולדווין הוא טיפוס די עצבני.

 

אתמול (שלישי) הגיע בולדווין ביחד עם הילאריה תומאס, ארוסתו, למשרד רשם הנישואין בניו יורק וכשסיימו השניים את ענייניהם במקום, הם גילו שצלמי הפפראצי מחכים להם ביציאה מהבניין.

 

מכאן הסיפור מתפצל לשתי גרסאות.

 

צלמי הפפראצי טוענים כי בולדווין דרש מהם לעזוב את המקום ואז ניגש לצלם של "New York Daily News", דחף אותו ואף חבט בסנטרו. סוכניו של בולדווין מכחישים שהשחקן חבט בצלם ו/או הפעיל אלימות פיזית נגדו. למעשה, טוענים סוכניו של בולדווין כי צלם הפפראצי הוא זה שתקף את בולדווין בעזרת המצלמה שלו.

 

מרקוס סנטוס, צלם הפפראצי הפצוע לכאורה, פינה את עצמו לבית החולים לבדיקות ולאחר מכן אף הגיש תלונה נגד בולדווין במשטרת ניו יורק. בולדווין, מצידו, פצח בסשן ציוצים עצבניים במיוחד בטוויטר ורמז כי התקשורת מעוותת את מה שהתרחש במקום.

 

כזכור, זו לא הפעם הראשונה בה מזגו החם של אלק בולדווין מסבך אותו בצרות.  לפני כחצי שנה, בולדווין נזרק מטיסה לאחר שסירב להישמע להוראות הדיילים.

 

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם

   

>>> עצוב: סנוקי לא תצלם את לידת בנה הבכור

 

>>> סינדרום אנסטסיה: האם בן זוגה של ג'ניפר לופז הומו?