אריה מליניאק תוקף את דפני ליף: "פשוט מטומטמת"

שדרן הרדיו יצא נגד מנהיגת המחאה בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו ועורר סערה קלה. אבל רק קלה. ככלות הכל, עם אחד לב אחד

כמו אזרחים רבים בישראל, צפה אריה מליניאק בתגובת מנהיגי המחאה לדו"ח טרכטנברג. בניגוד לאזרחים רבים בישראל, החליט מליניאק להשתמש בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו כדי לומר לדפני ליף את מה שהוא חושב עליה. בלי צנזורה.

 

הסטטוס הראשון שלו היה פשוט: "דפני ליף היא פשוט מטומטמת שלא ידעה מלכתחילה מה היא רוצה, בורחת מכל ראיון שמנסה לברר מה היא חושבת או מבינה ומה היא מציעה, וניראה שלא הבינה אפילו מילה מהנאום של פרופ' טרכטנברג (הפסיקה לצפות בנאום באמצע, לאחר שפסלה אותו מראש). מה שמעניין אותה זה להמשיך את הבלגן, כדי שהיא תמשיך לתפוס כותרות, ואין ילד אחד שיקום ויצעק שהמלכה עירומה?".

 

הסטטוס התקיף הזה זכה לעשרות תגובות. הנה אחת לדוגמה (שגיאות הכתיב במקור, בכל זאת, צדק חברתי): "חברים תשלחו מכתבים לכל ערוץ בו הוא עולה ותרשמו עם הוא לא יפוטר הערוץ מוחרם".

 

זה לא הרתיע את מליניאק שכעבור שעתיים שחרר סטטוס נוסף לאוויר העולם. הפעם מעט יצירתי: "ברוסיה היו עומדים פעם מבוקר עד הערב בתורים. אחד התורים התארך לקילומטרים ולא זז. ניגש האחרון לראש התור וראה שהוא לא מוביל לשום מקום. למה אתה מחכה? שאל את הראשון. אני לא מחכה לכלום, ענה הראשון. אז למה אתה עומד? סתם נשענתי על הקיר לנוח, ונהיה מאחוריי תור. אז למה אתה לא הולך? תמה האחרון. עד שנהייתי ראשון, ניראה לך שאוותר על מקומי? לתשומת לב מנהיגי המחאה, שמתעקשים להמשיך בבלגן כי קשה להם לוותר על ראש התור... שמוביל לשום מקום."

 

וכן, אם תהיתם, מישהו היה מספיק משועמם כדי לפתוח עמוד פייסבוק הקורא להחרמת השדרן. ככה זה, נו וואן פוטס דפני אין דה קורנר.

 

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם

 

>>> האם קרן שחם ופפה הופרדו בלידתם?

 

>>> וקייט הדסון חושפת תחתונים