140 תווים לשנה טובה אחת

כינסנו את מיטב מפורסמי הביצה וביקשנו מהם לפנק את עצמם בברכה קצרה בת 140 תווים. טוויטר זה אנחנו

מורן אייזנשטיין: "המון אושר ושמחה. שהשנה הזאת תביא עימה הצלחה ושגשוג. שאתקדם הלאה עם האתר שלי "אימוש". וכמובן הכי חשוב המון בריאות לי, לבעלי ולילדנו הקטן".

 

חופית טייב: "שסוף סוף ייפסקו ההתעללויות בבעלי החיים, שאצליח לקדם את הקריירה, שאולי אתיישב סוף סוף לעשות איזה תואר ושגלעד שליט יחזור הביתה. כמובן גם בריאות למשפחתי".

 

עמיר גולדברג: "אושר, אהבה ושמחה. אני מאחל לעצמי שגשוג בתחום העסקי. שהשנה הזאת תביא עימה דברים טובים בכל תחום ושנמשיך לפרוח ולהתקדם בחיים למקומות טובים".

 

סיון קליין: "אני מאחלת לעצמי שנה של שמחה, של התקדמות במישור האישי והמקצועי ובריאות. אני מקווה שהשנה הבאה תהיה לא פחות טובה מזאת שהייתה".

 

סיון אברהמי: "האמת היא שהייתה לי שנה לא רעה בכלל ואני מקווה שזאת שתגיע אף תתעלה עליה. מה יש לי לאחל לעצמי? בעיקר אושר, הצלחה ושהכל ימשיך להתנהל כמו שצריך".

 

דנה רון: "מאחלת אושר ובריאות לי ולמשפחתי, לבן זוגי המדהים יריב ולילדיי. הכי חשוב זה הבריאות. כמו כן מקווה שתכנית הבוקר תגדל ותתפוס תאוצה".

 

אלין לוי: "אני מאחלת לעצמי להמשיך ולהתמיד בשיעורי המשחק, להיבנות ביחד איתם. מעבר לזה אני מאחלת לעצמי הרבה הצלחה בתחום המשחק וכמובן הכי חשוב - אהבה".

 

רון שחר: "הכי חשוב לי זה לאחל אושר ובריאות לאשתי היקרה, בתנו ומשפחתי כולה. שכולנו נמשיך ליהנות ולמצות את המקסימום מהחיים וכמובן בהצלחה לכל המתמודדים במירוץ למיליון".

 

נירו לוי: "שנה של שמחה, חיוכים ואושר. שנמשיך לשמוח ולקדם את רמזור ולהתקדם בעצמנו כל אחד לאפיקים האישיים שלו. וכמובן המון בריאות לי ולכל משפחתי".

 

מושיק עפיה: "אני מאחל לעצמי להמשיך לשמח לבבות עם מוסיקה טובה והמון אהבה ובהזדמנות זו אני גם מאחל למשפחת שליט שיחבקו את גלעד ממש בקרוב!".

 

סער שיינפיין: "אני מקווה שהשנה אדע לעשות את הבחירות הנכונות, אתקדם הלאה עם בחירות הקריירה שלי וכמובן אאחל רק בריאות לי ולמשפחתי".

 

נופר מור: "שהשנה החדשה תביא הצלחה ובעיקר לעסוק בדברים שאני אוהבת וממלאים אותי. להמשיך לקבל את האהבה והחום שאנשים מעניקים לי מדי יום,ללמוד ולהתפתח".

 

ואנחנו? אנחנו מקווים שתהיה לנו שנה מלאת אייטמים נהדרים ומעניינים לקריאה. אל תזפזפו לשום מקום. דסק נענע סלבס מאחל לכם, קוראים יקרים, שנה טובה!

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם

 

>>> סיימון קאוול חושב שליידי גאגא משעממת

 

>>> ודנה ספקטור תוקפת את מגזין פנאי פלוס