BETA

נשים קטנות: הפנים הלוהטות של המדינה הפלסטינית

גם אנחנו מצטרפים לחגיגת העצמאות של השכנים. יריית הפתיחה, הו כמה שנון, היא מחווה לחמש נשים שנצרבו בתודעה הישראלית בהקשר הפלסטיני

בני דודנו הפלסטינים מתקרבים ליום חגם ואנחנו ממש לא מתכוונים להתייבש בצד. גם אנחנו שמחים שסוף סוף תהיה מדינה פלסטינית. בעיקר כי המדינה הדנדשה הזו תספק לנו מאגר בלתי נגמר של סלבס חדשים. כלומר, חוץ מאלה שיחליטו להיות שהידים.

 

את חגיגות העצמאות החלטנו לפתוח עם אייטם מחווה לחמש נשים שצילקו את התודעה הישראלית ולעד ייזכרו באותה הנשימה עם המדינה הפלסטינית. כל אחד ומה שדפי ההיסטוריה מפרגנים לו.

 

חג עצמאות שמח!

חנאן עשראווי

למה היא כאן? עשראווי מנג'סת לנו כבר שנים רבות על המדינה הפלסטינית. ואי אפשר לבוא אליה בטענות. את העבודה שלה היא עושה. החל מלהיות האישה הראשונה בראש הוועדה הראשונה לזכויות אדם בעולם הערבי ועד לזכייה בפרס מהטמה גנדי לפיוס ושלום.

ומה עכשיו? אין ספק שהצעד הבא של עשראווי צריך להיות שחרור ספר תחת השם "היה לי חלום, כעת הוא הוגשם" והשתתפות בת כמה ימים בעונה הבאה של האח הגדול.

 

המלכה ראניה

למה היא כאן? כי יחסית לשאר הנשים באייטם, היא נראית טוב. המלכה ראניה מירדן אוהבת את טוויטר ולא ממש אוהבת את ישראל. השילוב הקטלני הזה הוביל לשטף ציוצים פרו-פלסטיני מיד לאחר פרשת המרמרה הזכורה לרע. אפשר לקחת את הביקורת של ראניה ברוח טובה כי אוטוטו הירדנים יעיפו אותה ואת בעלה מכס המלכות ואז נראה מי יצייץ אחרון.

ומה עכשיו? פתיחת חשבון באינסטגרם פלוס העלאת תמונות מריקודי ההורה בשכם.

 

חנין זועבי

למה היא כאן? איפה רציתם שהיא תהיה, במדור פטמות משתוללות? את הח"כית עם הפטיש לכלי שיט אין טעם להציג. נדמה כי זועבי תצליח למצוא פן שלילי בכל דבר שישראל תעשה גם אם יהיה מדובר בדבר טוב כמו למשל למצוא תרופה לסרטן. זועבי היא הילד המעצבן שעושה דווקא. ובינינו, מיצינו אותה לגמרי.

ומה עכשיו? תעודת זהות פלסטינית ושיט קסום במג'יק 1. זמר אורח: שריף הילד הדרוזי.

 

סוהא ערפאת

למה היא כאן? בגלל הסנטר הכפול. סתם, כי היא התחתנה עם יאסר ערפאת. למען השם, חייבים לפרגן לה על זה. מאז סוהא קצת נעלמה מהתודעה אבל לעד נזכור את החיבוקים המרגשים, הגינויים אחרי פיגועי ההתאבדות ותכניות המתכונים שהגישה בערוץ 2. אה רגע, כל זה לא קרה.

ומה עכשיו? החזרת כספי השילומים שקיבלה מהרשות הפלסטינית. איטס פייבאק טיים ביצ'.

 

טלי פחימה

למה היא כאן? כי היא בחרה לנטוש את הסירה הטובעת ולערוק לכפר ערבי. אה, ולהתאסלם. אה, ולהשתגל עם כל מיני מחבלים. היא המועמדת המושלמת להיות באייטם הזה. לא תמצאו ישראלית אחרת שהצליחה לפגוע במרקם היחסים בין שני העמים. בהנחה שאתם בכלל מסכימים עם זה שהפלסטינים הם עם. בכל מקרה, פחימה היא כאן. כלומר, שם.

ומה עכשיו? תכנית ריאליטי עם ענת קם, "ממושקפות בהחלפה" - מה קורה כשישראלית ופלסטינית מחליטות להתחלף? האם הקרובים יבחינו בהבדל?

 

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם

 

>>> פיפה מידלטון חושפת ואגינה מלכותית

 

>>> בר רפאלי מתמתחת, מורחת צבע על עצמה