עשור לנפילת התאומים: פלאשבק למדורי הרכילות של 2001

אנחנו תמיד שמחים כשיש תירוץ לחפור בקצת גוסיפ מהעבר. חזרנו לשבוע ששינה את חייהם של אנשים רבים וביררנו מי מי היה בטופ ומי נשם אבק

בשנת 2001 כולנו היינו יפים יותר, צעירים יותר ותמימים יותר. הכוכבים שנמרחו על שערי הצהובונים כמו טום קרוז וניקול קידמן נראו כמו ניצוצות בהירים בשמיים שלעולם לא נוכל להשיג.

 

פאסט פורוורד עשר שנים קדימה ומדורי הרכילות המקומיים שינו את הפנים מקצה לקצה. הריאליטי השתלט על כל חלקה טובה והיום כל אחד מאיתנו יכול להחזיק כתבת שער מפוארת ולו רק בגלל החמש דקות שהוא עשה כניצב ברמזור.

 

אז בגלל שיש לנו עבר עשיר בתחקירנות החלטנו לפנק אותכם ולהוציא מהבוידעם את האייטמים הכי לוהטים של השבוע הכי קריטי בתולדות אמריקה המודרנית.

 

שנתחיל?

 

בספטמבר 2001 מדורי הרכילות נשלטו על ידי יפים ויפות בלבד, רצוי כאלה שמקיאים. השבוע המדובר היה מלא בהכרזות על פרזנטוריות חדשות לרשתות אופנה: הדוגמנית ויק (נינה ברוש, למי שלא מכיר) קטפה את הקמפיין של שילב בו שיחקה אישה זוהרת והוליוודית. עדי נוימן לעומתה אכלה לארוחת בוקר באותו יום את הקמפיין של רשת האופנה רנואר ועוד קיבלה עליו 400 אלף דולר ואחרונה חביבה לאותו שבוע הייתה שירז טל שנאלצה להסתפק בקמפיין של הוניגמן "בלבד". רק אחת מכוכבות הביצה המסלולית נעלמה, וגם זה רק בגלל אף פעם לא ממש הצלחנו להתחבר לשם שלה.

 

בינתיים במדינת המגדלים המתמוטטים קרו דברים מזעזעים: קייט וינסלט הודיעה כי היא עומדת להתגרש מבעלה, אן הייש חשפה הכל (ואנחנו באמת מתכוונים להכל) בראיון חושפני עליה ועל האקסית אלן (כאילו מישהו בכלל יודע מה הסטטוס המיני של אן הייש היום) ורובי וויליאמס שניסה לפרוץ בארה"ב חשף פרטים חדשים ומפתיעים על התמכרותו לסקס, סמים, אלכוהול, רוקנרול וכל מה שקיים בעולם בערך.

 

מה עוד? מאריה קארי בדיוק הייתה בעיצומו של סבב ההתמוטטויות השני שלה (אל תדאגו היה כבר סבב שלישי מאז וגם אותו היא שרדה) וטום קרוז היה בדיוק בעיצומו של עידן הזהב, רגע לפני שהוא באמת השתגע והזריע את קייטי הולמס. מה זה עידן זהב אתם שואלים? אה, מגזין פורבס הכתיר אותו כשחקן העשיר בעולם.

 

 

 

מבחינה מוזיקלית מצבנו היה מעולה: ליידי מרמלד זכה בתור שיר השנה ואנ'סינק, דסטיניז צ'יילד ורובי וויליאמס קטפו את שאר הפרסים בטקס פרסי ה-MTV שנערך כמה ימים לפני האסון. איזו תקופה נפלאה, מי אמר שפופ זה דבר רע? תנו לנו פופ ונשתוק. לעד.

 

ועל איזה סלב אתם חשבתם כשהתאומים קרסו?

היי, יש לנו טוויטר! בואו לקבל את הרכילות הכי חמה לפני כולם

 

>>> ג'ני מקארתי משוחחת בסלולארי. בביקיני כמובן

 

>>> האקסית של ג'ורג' קלוני מתפשטת למען מטרה טובה