בלייק וליאו עושים את דיסנילנד

כחלק ממאמציו של הזוג להזכיר לנו שהם מבלים את כל זמנם ביחד, בלייק לייבלי וליאונרדו דיקפריו יצאו לדייט לילי בדיסנילנד

טד קזבלנקה, הפה והאוזניים של ערוץ E! האמריקני, מדווח כי בלייק לייבלי וליאונרדו דיקפריו טרם התישו אחד את השניה למוות, והחליטו לבלות עוד דייט לילי וזוגי ביחד, והפעם, במקום הכי רומנטי בעולם (נניח): דיסנילנד.

 

מסתבר שמיד לאחר טקס פרסי ה-MTV, סחבה לייבלי את דיקפריו לדייט של אמצע הלילה בפארק המגניב. הקטע הכי נורא, אולי, היא העובדה שלייבלי דפקה את אותו קטע ביזארי לשחקן הלוהט ריאן גוזלינג, שיצא איתה בערך שניה וחצי, ולקחה גם אותו לדיסנילנד לפני מספר חודשים בלבד.

 

מגזין "אס וויקלי" מדווח כי לייבלי ודיקפריו הגיעו לפארק יחד עם עוד חבורה של חברים בני עשרים ומשהו (כי מסתבר שליאו לא אוהב רק את בנות הזוג שלו צעירות, אלא גם את הפמלייה), דהרו יחדיו על רכבות ההרים השונות, נהנו מיחס ה-VIP שקיבלו מצוות האתר וקינחו בלצלם אחד את השניה במצלמות האייפון כאחרוני נערי הפרובנציה המתלהבים.

 

בלייק לא זרה למצלמות אייפון, אגב, ואפילו טרחה להתפשט מול האייפון שלה לא מעט פעמים. בואו נקווה שהחיבה שלה לדיסני ולעירום (נו, בת עשרים וקצת) לא תעלה לליאו (בן שלושים והרבה) על העצבים בתקופה הקרובה, כי לפי איך שזה נראה, בכלל לא ברור שבר רפאלי תסכים לקחת אותו חזרה.

>>> ליאונרדו מאוהב בבלייק לייבלי

 

>>> תמונות עירום של בלייק לייבלי הודלפו לרשת

 

>>> ליאו ובלייק יד ביד. אווו