קמרון דיאז: "הספורט האהוב עליי הוא סקס"

אם אתם שואלים את עצמכם כיצד סדרה לעצמה קמרון דיאז זוג רגליים חטובות ובטן שאפשר לשחק עליה דמקה, הסיבה לכך פשוטה, והיא גילתה אותה לאומה האמריקנית השבוע: הרבה, הרבה סקס

קמרון דיאז היא הבעלים הגאים של אחת הגופות היותר מצודדות בכל הוליווד, כאשר רק בגיל המגרד את ארבעים היא מדגמנת קוביות בטן שריריות, רגליים שמתחילות בקליפורניה ומסתיימות בעיירה נידחת בארגנטינה וזרועות מוצקות שהיו גורמות לכל בחורה ממוצעת למרר בבכי מתחת לשמיכה למשך העשור הבא. איך היא משיגה את הגוף המושלם הזה? ובכן, בראיון שנתנה השבוע לצהובון הבריטי "הניוז אוף דה וורלד" הסבירה דיאז שהטריק פשוט: סקס, סקס ועוד קצת סקס.

 

"סקס הוא הספורט האהוב עליי. לא צריך ממש להכניס אותי למצב רוח הנכון. אני תמיד במצב הרוח הנכון לסקס", הסבירה דיאז. השחקנית המהממת יוצאת כרגע עם שחקן הבייסבול אלכס רודריגז, אשר דגם גם את מדונה קצת לפני שזאת החליטה לפרוש לעולם שכולו טויבויז וילדים כמעט-חוקיים. לאחרונה אפפה סביב השניים שמועה המתעקשת שנפרדו, אך דיאז החליטה להפריך גם אותה בראיון עם "ניוז אוף דה וורלד": "כשאני רוצה לקרוא רכילות טובה, אני קוראת על חיים של אנשים אחרים, כי מה שכתוב עליי זה בדרך כלל שקרי, והנה - במקרה הזה, מדובר בשקר".

 

אנחנו עדיין לא מבינים מה אלכס רודריגז עשה בגלגול הקודם שהגיעו לו גם מדונה, גם קייט האדסון וגם קמרון דיאז בהפרש של כמה חודשים.

>>> סקסי #2: למי מכוכבות הארץ יש את המחלבות הנאות ביותר?

 

>>> סקסי #3: אילנית לוי ואלירז שדה עושים את תל אביב

 

>>> סקסי #4: ליהיא גרינר ואלין לוי בביקיני. ניד ווי סיי מור?