ליאו ובלייק מדגמנים אהבה

אזעקת פאטת: ליאונרדו דיקפריו כל כך נואש להראות שהוא מאושר ושלם בזוגיות עם בלייק לייבלי, שהוא נתפס איתה בכל חור במצבים רומנטיים. נואש

אז מי יוצא פה פאטת? - ליאונרדו דיקפריו (עדיין) משוטט באירופה עם בלייק לייבלי, או יותר נכון - במונקו, מונטה קארלו, לכבוד הגראנד פרי. כל זה טוב ויפה, אך מה שמעניין אותנו לדעת הוא איך טיפוס המגדיר את עצמו פרטי עד כאב מרשה לעצמו להיתפס עם אותה בחורה שוב ושוב (בינתיים יצא לנו לראות יותר צילומי פפראצי שלהם ביחד בשבועיים מאשר אלו עם בר בחמש השנים האחרונות), ועוד במצבים אינטימיים? הדיילי מייל מביא לכם עוד תמונות של ליאו ובלייק עושים את אירופה, מחזיקים ידיים, הולכים יחד למסעדות, מבקרים בבתי מלון, מפליגים על יאכטות ובאופן כללי מנהלים זוגיות משעממת עד כאב של זוג פנסיונרים חיפאים שמבזבזים את הזמן בחו"ל עד שריח הנפטלין יתנדף להם מהמרפסת.

 

אז מה, בעצם, יהיה הצעד הבא של ליאו כדי לנקר את עיניה היפות של בר? ישחיל טבעת לאצבעה של בלייק? יביא איתה ילדים? יעשה את הבלתי יאמן וישאר עם בחורה גם אחרי שחצתה את גיל 25? רק עם ליאו התשובות, אך אנחנו בינתיים נשאיר אתכם עם טעימה מהמעשים האחרונים של בלייק וליאו:

>>> לכל התמונות של בלייק וליאו באתר הדיילי מייל

 

>>> נועה תשבי ובר רפאלי חוגגות בלי גברים

 

>>> ליאו ובלייק הם בראנג'לינה 2.0?