ליידי גאגא פורצת בבכי

מה גרם למלכת הפופ החדשה לפרוץ בבכי בתוכנית דוקומנטרית שצולמה עליה ברשת HBO האמריקנית? גאגא טוענת: "הייתי ילדה לוזרית בתיכון". אנחנו נשארים סקפטים

ליידי גאגא, 25, מטר שישים וקצת של אמביציה שמרוויחה ביום יותר ממה שנרוויח כל החיים (לא שאנחנו ביטר, יו נואו), מסמנת V על עוד סממן איכוצ'י בקריירה: רשת HBO החליטה לעשות עליה תוכנית דוקומנטרית. וגאגא? גאגא החליטה, בתגובה, לפתוח את כל הסכרים ולבכות, ולבכות, ולבכות.

 

גאגא סיפרה על חייה בתקופת התיכון, שלא ממש היו דבש: "היה לי אף גדול, תלתלים גדולים והייתי שמנה. ילדים היו צוחקים עליי", חשפה. בראיון לגוגל בחודש שעבר נתנה גאגא יציאה דומה, אגב, כאשר אמרה: "אני מאוד כנה כשאני אומרת את זה: הביריונות שאנשים חווים נשארת איתם כל חייהם. אף פעם לא הייתי הווינרית, תמיד הייתי הלוזרית, וזה תמיד נשאר איתי".

 

הזמרת המשיכה ללהג בתוכנית הדוקומנטרית: "אני נלחמת בשביל כל ילד שהוא כמוני, שהרגיש ככה ושעדיין מרגיש ככה".

 

להזכירכם, גאגא מעולם לא הכחישה את העובדה כי לא הייתה בדיוק מיס תבל כאשר הייתה נערה, וברשת מסתובבות אין ספור תמונות המאשרות את טענה זאת. לאחרונה, היא הוציאה שיר בשם Born This Way המעודד אנשים לקבל את עצמכם בדיוק כמו שהם. וגאגא, שהיום בלונדינית, רזה, ועם אף לא כזה גדול, רוצה שתלמדו ממנה. אה, או שלא.

>>> ליידי גאגא: "הקרניים שלי אמיתיות"

 

>>> ליידי גאגא מתרסקת על הבמה

 

>>> 5 הסקנדלים הכי גדולים של ליידי גאגא