לינדזי לוהן עושה מדונה

ולא, לא כמו שאתם חושבים. מעתה, קראו ללוהן "לינדזי", בדיוק כמו מדונה, ביונסה ושר. הסיבה? היא לא רוצה שום קשר למשפחה המעאפנה שלה. היי, את לא הרבה יותר טובה, דארלינג

מי אמר שלינדזי לוהן כבר לא עושה סרטים? הלפעמים-שחקנית נמצאת עכשיו בסרט גרוע ביותר, בו היא מניחה שהיא כוכבת גדולה כשר, מדונה, ביונסה ויתר אייקונים, ולכן החליטה חגיגית להוריד את שם משפחתה, והיא עתה מבקשת שלפחות מקצועית, כולם יקראו לה "לינדזי" בלבד, בלי הלוהן. עיתון "הדיילי מייל" מדווח שבעקבותיה, מתכוונות גם אמה, דינה לוהן, ואחותה הצעירה, אלי לוהן, להוריד את שם המשפחה. הסיבה? הן מתפדחות שיש להן כל קשר לאחד, מייקל לוהן, אביהן של לינדזי ואלי, שמבלה את זמנו בלהחטיף מכות לחברותיו הרבות ולשבת בכלא בגין סמים, אלימות ועוד כמה דברים לא הכי מרנינים.

 

"היא לא רוצה להיות מזוהה עם שם המשפחה של אביה, בייחוד לאחר שנעצר השבוע בגין אלימות נגד חברתו", הסביר מקור אנונימי.

 

לינדזי עצמה לא חפה מאשמה, ולמעשה, רק החודש יצאה ונכנסה מבתי משפט בגין גניבה שהייתה או לא הייתה של השחקנית, שהחליטה פשוט להשאיל שרשרת בשווי 2,500 דולר מחנות תכשיטים בלוס אנג'לס. אגב, לינדזי עצמה נכנסה ויצאה ממרכזי גמילה רוב חייה הבוגרים, בלתה מספר שבועות בכלא, נעצרה לא מעט פעמים ואפילו תועדה נכנסת בעץ עם מכוניתה כאשר היא נוהגת לגילופין.

 

בקיצור, אולי גם לאביה כדאי להחליף את השם ממייקל לוהן ל"מייקל"? כי בינינו, לינדזי היא לא מסוג האנשים שהייתם רוצים שיתחרעו לכם על הבר הפתוח בחתונה.

>>> לינדזי לוהן מבקרת בבית המשפט. אין כמו בבית

 

>>> ג'סיקה ביל התגברה על ג'סטין טימברלייק, ובואו לראות עם מי  

 

>>> וצ'רלי שין מצא עוד מלאכית לאוסף. טוב, יותר נכון מלאך. וגם זה לא מדויק