ג'סיקה ביל מדפדפת הלאה

השחקנית, שנפרדה מבן זוגה בארבע השנים האחרונות (איזה אחד, ג'סטין טימברלייק), מתנחמת בזרועותיו של הזנזון ג'רארד באטלר. ג'ניפר אניסטון כבר הייתה בסרט הזה, והוא רע

ג'סיקה ביל רוצה שתדעו שאצלה הכל בסדר, ברוך השם, ושהיא בכלל לא פגועה מהעובדה שככל שעובר הזמן, כך מסתבר שבן זוגה בארבע השנים האחרונות, ג'סטין טימברלייק, עשה את כל מה (או מי) שעמד בדרכו, ובייחוד שחקניות ודוגמניות אחרות. ביל, שהסתובבה בשבועות האחרונות ברחובות הוליווד עם קרניים שהיו גורמות לסקולי של ג'קי להרגיש מקופח, החליטה לעשות מעשה ומצאה לה גם ברנש להתחנגל איתו בלילות הצוננים. אי לכך ובהתאם לזאת, מצאה לה ג'סיקה תחליף לג'סטין: ג'רארד באטלר.

 

באטלר, שחקן שמוכר לכם בעיקר מהסרטים "נ.ב אני אוהב אותך" ו"300", ידוע בחוצות לוס אנג'לס כזנזון לא קטן, וברקורד שלו יש בחורות כמו קמרון דיאז, ג'ניפר אניסטון, מלכת היופי האמריקנית לשעבר שאנה מוקלר ועוד רבות והרבה פחות טובות.

 

באטלר וביל מצלמים כרגע סרט משותף בשם "Playing the Field" (אירוני, משהו, לא נכחיש). ב-15 במרץ הם נצפו יוצאים ממסעדה יפנית כאשר הם מתהלכים יד ביד. קרובים לשניים יכולים להישבע שבאטלר "לא מפסיק לפלרטט עם ג'סיקה", והשניים נצפו לפני כמה ימים לוגמים קוקטיילים במסעדה מקסיקנית יחדיו.

אנחנו, כמובן, מודעים לעובדה שריבאונד הוא התרופה הכי טובה להכל, כולל דלקת ריאות, אבל עדיין היינו ממליצים לה להתרחק מבאטלר הסליזי. נו, שוין. חיים שלך, מותק.

 

>>> לינדזי לוהן שוב נכנסת לכלא?

 

>>> ג'סטין ביבר ורוברט פטינסון שונאים אחד את השני

 

>>> ומשפחת בראנג'לינה יוצאת יחדיו ובהרכב מלא