התחפושות האמיתיות של הביצה המקומית

סלבריטאי ארצנו עסוקים במהלך כול השנה בהשקות, מסיבות ובעיקר בלהראות טוב. השנה החלטנו לתת להם ערב חופשי וחיפשנו אותם בעצמנו

1. אייל גולן מתחפש ל"כסף מדבר"

לימוזינה לחברה שנחתה מחו"ל? יש, מסיבות ראוותניות? יש, לחץ מצד רשות המסים? יש. אייל גולן הוא אחד האנשים העשירים בארץ ולכן לא איכפת לו לבזבז שטרות כמו נייר טואלט (ועוד על תוכניות בערוץ 24). השנה החלטנו לחפש אותו לכסף מדבר בתקווה שזה יעשה לו חשק לפתוח תוכנית חסכון.

 

2. אלכס מורזוב מתחפש לצאר ניקולאיי

זוכה "היפה והחנון 2" והאיש שהחזיר את הפפיון לאופנה, מת שנשגר אותו אחורה בזמן לרוסיה הקרירה והאפורה של 1878 בה הוא יצא לקרבות ויכבוש נסיכות נאות. ואיך אפשר להגיד לא לבחור חמוד שכמוהו. הנה אלכס, הגשמנו לך חלום.

3. אלעד צפניה מתחפש ללפרקון

אלעד יקירי, כמה עצוב היה כשהלכת מבית "האח הגדול". כל כך אהבנו את שמחת החיים שלך והרצון שלך לשמח ולפייס את כולם ולכן לא יכלנו למצוא תחפושת מתאימה יותר מהלפרקון. קח את כד הזהב שלך וצא לשמח אנשים ברחובות לך תדע אולי בסוף הערב הכד יתמלא ותוכל לקנות עוד 15 דקות תהילה.

 

4. אסתי גינזבורג מתחפשת להמבורגר

טוב, לא נעים לנו להגיד את זה אבל מישהו צריך להגיד את זה: אסתי גינזבורג מתרגלת לחיי ה"עקרת בית המשועממת" יותר מדי מהר. היא כבר צימחה תחת נוסף והירכיים רק הולכות וגדלות. אז אסתי כפרה בחג הזה במקום לאכול המבורגר פשוט תתחפשי לאחד.

5. דנה רון מתחפשת לזין של יורם זק

פליטת הפה של יורם זק הייתה אחד מהפרשות המביכות והמקוממות ביותר שנראו לאחרונה. תגובתה של דנה רון,קורבן פליטת הפה,הייתה אחת מהתגובות המכובדות והאמיתיות שנשמעו מפליט ריאליטי. ברוח השטות, החלטנו לחפש את דנה לזין של יורם זק כי זה הכי קרוב שהוא יגיע לציצי שלה.

6. יהודה לוי מחפש להאגריד

נכון אז יהודה בדיוק התגלח השבוע אבל אנחנו עדיין מנסים להתגבר על החצי שנה האחרונה בה הוא הסתובב במראה של חוטב עצים מטונף. אז קודם כל תרשה לנו לברך אותך על קניית סכין הגילוח אך תן לנו להזכיר לך מה היה קורה לך אם לא היית מתגלח.

7. מיכל אמדורסקי מתחפשת לנזירה

פעם אחת בשנה אנחנו מבקשים ממך לשרוד מסיבה שלמה בלי ליפול מהכסא/לעלות לרקוד על הבר/ להעצר על נהיגה בשכרות. אנחנו מקווים שהתחפושת תרסן אותך קצת ותגרום לך להתחבר לצד היותר רוחני שלך. לכי תדעי אולי אפילו יצא לך שיר טוב מכול העניין הזה.

8. נינט טייב מתחפשת לקרואלה דה-וויל

מה לא עשית לשיער? צבעת, סיפרת, שרפת וגילחת. התספורת האחרונה מזכירה לנו יותר מהכל את קרואלה דה - וויל מ "101 דלמטים". יש לך את הפריזורה כל מה שאת צריכה עכשיו זה לקפוץ ללונדון ולהביא איזה מעיל וינטג' מיוחדג'.