רנה זלווגר וברדלי קופר נפרדו

ברידג'ט ג'ונס המצומקת והבלונדינית, והבחור שהכי אהבנו (ועליו ריירנו) בסרט האגדי "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס" כבר לא מחליפים מיצים. יאיי לנו

רנה זלווגר וברדלי קופר כבר לא. השניים, שיצאו אחד עם השניה במשך שנתיים ברציפות ואף חלקו ביחד בית בגבעות הוליווד, סגרו את הבסטה ממש בשבוע האחרון וכבר לא ידגמנו זוגיות פוטוגנית סלאש בלונדינית במיוחד על השטיח האדום. קופר, 36, וזלווגר, 41, הכירו אחד את השניה על הסט של הסרט  Case 39 לפני שש שנים. לאחר מכן, שניהם היו חלק מנישואים כושלים (אך לא אחד עם השניה), וכאשר נפרדו מבני זוגם באותה התקופה, מיד רצו אחד לזרועותיה של השניה והרבו לדבר על מערכת היחסים המושי-מושלמת שלהם באמצעי התקשורת האמריקנית.

 

 זלווגר מוכרת לכם בעיקר מסרטי "יומנה של ברידג'ט ג'ונס" המעולים, בהם העלתה לא מעט ממשקל גופה כדי להיכנס לתפקיד (ולמכנסיים במספר 44). כמו כן, היא ניהלה זוגיות סופר רצינית עם ג'ים קארי לאחר הסרט המשותף שלהם, "אני, עצמי ואיירין". קופר, לעומת זאת, נשאר עם עבר נקי יחסית כשזה מגיע ללצאת עם סלבס והסתפק עד עתה בזלווגר. מעניין לראות מי תהיה אשת הריבאונד. אנחנו מציעים: אשלי גרין. גם היא כרגע נפרדה.

>>> עוד זוג שכבר לא ישריין מקום באולמי רסיטל: אשלי גרין וג'ו ג'ונאס נפרדו

 

>>> וגם עדי הימלבלוי מדאיגה אותנו עם ההכנות לחתונה שתהיה (או שלא?)