ג'ו ג'ונאס שבור לב

הצלע הכי פחות כעורה של "האחים ג'ונאס" קיבל ביטול מהחברה: אשלי גרין, פליטת סרטי "דמדומים", זרקה אותו, ועוד בשביל רוקר אמיתי. אאוץ'.

אהבה זה כואב: ג'ו ג'ונאס, אחד משלישיית הסופט-רוק סלאש דיסני וואנאביז "האחים ג'ונאס", ואשלי גרין, שבעיקר מוכרת לכם מסדרת הסרטים של "דמדומים", כבר לא. להזכירכם, השניים יצאו במשך שישה חודשים בה לא הפסיקו לשחרר לאוויר העולם הודעות על כמה הם מאוהבים, כמו גם להצטלם מחובקים ומאושרים לפחות פעמיים בשבוע. ג'ונאס האח אפילו הוריד את טבעת הבתולים (!) שענד בערך מגיל 12 מאז שהתחיל לצאת עם גרין, מה שמאשר את החששות כי זאת קטפה לו את הפרח המוגן, ואפילו לא טרחה להזמין לו מונית ביום שאחרי.

 

ועתה מתברר שלא רק שאשלי גרין נפנפה את ג'ונאס האח בדרך עלובה ועצובה במיוחד, אלא שהיא גם הספיקה להתגבר עליו מהר מן הצפוי: אמש, חגגה גרין את סיינט פטריק'ס דיי עם ג'רד פולוהיל בן ה-24, חבר בעוד להקת בנים-אחים, "קינגס אוף ליאון". ההבדל? הוא לפחות נמצא בלהקת רוק אמיתית.

אשלי השתמשה בטוויטר שלה כדי לצייץ לעולם על הסטטוס החדש שלה כבחורה עם יזיז רוקר: "אחלה אוכל. אחלה חברים. צופה עכשיו ב"היפה והחיה".חה חה. סופרקול".

 

ועתה היינו ממליצים לקורא ג'ו ג'ונאס להביט למקום אחר. קבלו את אשלי וג'רד מאוהבים ומרוצים:

>>> לא נורא, ג'ו. אתה יכול להתחפש למישהו מאושר. כמו אלה שהתחפשו במסיבה של ערוץ 10

 

>>> אמא של קייטי פרי מלכלכת עליה. ועל הקהילה על ההומוסקסואלית. ועל העולם. זהירות, טרחנית לפניכם