מייגן פוקס אנורקסית?

המחליפה הלוהטת של אנג'לינה ג'ולי נראית בקמפיין ל"ארמאני" כחושה מתמיד, ומומחים סבורים שהיא אנורקסית. המאמן האישי שלה: "יש לה מטאבוליזם מהיר". שמענו

מייגן פוקס עשתה לאחרונה קמפיין להלבשה תחתונה לבית האופנה היוקרתי "ארמאני", ומה שאמור היה לצאת כאחד מצילומי האופנה הלוהטים יותר בהיסטוריית הבגדים התחתונים הפך ללחשושים מודאגים כי השחקנית בת ה-24 חולה באנורקסיה. לאחר שנשמות טובות מעולם התקשורת הזמינו מומחים שינתחו את בטנה השטוחה מידי של פוקס, המועצה קבעה פה אחד: השחקנית אנורקסית. עתה, המאמן האישי שלה, הארלי פסטרנק, מגן עליה בכלי התקשורת האמריקנים. בראיון ל"America's Hollywood Life" הוא טוען: "היא לא אנורקסית. תאמינו או לא, יש לה מטאבוליזם ממש מהיר. היא אוכלת מספיק".

 

מייגן, כזכור, התפרסמה בין היתר עבור הקימורים המפורסמים שלה, שלא היו מביישים דוגמניות כבר רפאלי, ודווקא לא נראתה כמקל סלרי קמל בתקופה ב"רובוטריקים". שמועות עקשות טוענות, אפילו, שאבדה את עבודתה בסרטי ה"רובוטריקים" בגלל הירידה החדה במשקלה.

 

אממה, אפילו המאמן של פוקס הודה באותו הראיון כי השחקנית באמת לקחה את עניין הרזון יותר מידי רחוק: "בשורה התחתונה, האם אני דואג שמייגן פוקס רזה מידי? כן".

 

>>> לצילומים המלאים של מייגן פוקס ל"ארמאני" (אנחנו אומרים "מלאים", אבל מתכוונים דקיקים, כמובן)

 

>>> ודווקא חבל, שמועות טוענות שפוקס היא באמת היורשת של אנג'לינה ג'ולי