סקרלט ג'והנסון וג'וש הארטנט ביחד

היא עדיין לא הספיקה להתגרש מריאן ריינולדס וכבר נצפתה מחליפה מיצים (ועוד כמה דברים) עם האקס, ג'וש הארטנט

השחקנית סקרלט ג'והנסון נצפתה לאחרונה עושה צ'ק אין במלון שאטו מארמונט בהוליווד, שם נפגשה עם האקס ג'וש הארטנט. ג'והנסון החלה בהליכי גירושין מהשחקן ריאן ריינולדס לאחר שהשניים היו נשואים שנתיים.

הסיבה לגירושין, לפי הדוברים של השניים, הייתה "חוסר באהבה עזה". אממה, אין צורך לדאוג לג'והנסון; זאת החליטה ללכת על בטוח וחידשה את הקשר עם האקס - השחקן ג'וש הארטנט ("פרל הארבור"), שכאמור, כבר שעשע את הפצצה הבלונדינית לפני כ-3 שנים בזוגיות סמי-רצינית.

 

מקורבים לשחקנית דיווחו כי במהלך פגישתם של השניים במלון הם לא הפסיקו לצחוק, להתלטף, להאכיל אחד את השניה ובאופן כללי להתנהג כמו זוג בירח דבש.

 

אגב, לפני שאתם כועסים על סקרלט על כך שהתגברה במהרה על הבעל: נשמות טובות טורחות לספר לנו שריאן, מצדו, מזמן הסתדר על איזו אחת, סנדרה בולוק שמה, איתה אף שיחק בקומדיה הרומנטית "ההצעה". חלק מאותן נשמות מוכנות אף להישבע שבולוק הייתה הסיבה לפירוק החבילה בין ג'והנסון וריינולדס. בהתחשב בעובדה שסנדרה וסקרלט התרחקו אחת מן השניה כל עונת הפרסים ונזהרו שלא להיתקל זו בזו (בעונת הפרסים שעברה הן חלקו נשיקה לוהטת), אנחנו מצטרפים לטים סקרלט ומאחלים לה זוגיות מאושרת ומהממת עם הארטנט.

>>> סקרלט ג'והנסון עושה קלטת כושר