סנדרה בולוק נבגדת ונפרדת

לא רק שבעלה של השחקנית זוכת האוסקר בגד בה, הוא עשה את זה עם דוגמנית קעקועים שנראית כמו קיר גרפיטי

השחקנית האמריקנית וזוכת האוסקר הטרייה סנדרה בולוק, יכולה להוסיף לפסלון הזהב שיושב לה בסלון גם תעודת גירושים טריה, לאחר שבעלה, ג'סי ג'יימס, נתפס כהוא בוגד בה עם אמזונת קעקועים בשם מישל מקג'י. החדשות יצאו אמש (רביעי) בצהובון האמריקני "אין טאץ'" וגררו אחריהן הודעה של בולוק לעיתונות, בה ביטלה את כל מחויבותיה לקידום סרטים וראיונות עקב "עומס אישי".

בולוק בת ה-45, שנשואה לג'יימס ארבע שנים, נכנסת לפנתאון השחקניות זוכות האוסקר שנפרדנו מבעלן לאחר שקיבלו את הפסלון המוזהב. כזכור, הקללה עוברת בירושה מזוכת אוסקר אחת לאחרת, כאשר רק השבוע הודיעה קייט וינסלט (שזכתה בפרס עבור תפקידה ב"נער קריאה"), שהיא ובעלה, הבמאי סם מנדז, כבר לא. עוד נמצאות בקטגוריה המפוקפקת: שרליז ת'רון (נפרדה מבעלה לאחר שקיבלה את הפרס על "מונסטר"), האלי ברי ("מונסטר בול"), אנג'לינה ג'ולי ("נערה בהפרעה"), ועוד רבות אחרות.

ג'יימס, בעלה של בולוק (נכון לרגעים אלו), ניהל רומן בן 11 חודשים עם מקג'י, שקוראת לעצמה כאחרונת תלמידות בית הספר היסודי בשם החיבה "הפצצה" בזמן שבולוק צלמה את הסרט שהביא לה יותר מאוחר את פרס האוסקר – "הזדמנות שנייה". למרבה ההלם, דוגמנית הקעקועים עם העבר הפורנוגרפי רצה לתקשורת עם הסיפור, וסיפרה בין היתר שהשניים היו נפגשים מידי יום ושג'יימס בן ה-40, אף סיפר לה שהוא נפרד מאשתו, סנדרה.

למישל מצח מקועקע, כמו גם כל אזור הבטן, הגב וחלק נרחב מרגליה. על זרועות אין מה לדבר, הן נראות יותר כמו קיר גרפיטי ברלינאי, ונראה שהיא קולעת לטעמו של מר בולוק, שלפני נישואיו לסנדרה – היה נשוי לכוכבת פורנו עם מספר קעקועים דומה בשם ג'נין לינדמולדר. מה שאולי הכי מביך בכל הפרשה היא העובדה שבולוק, שבחודשים האחרונים הביאה הביתה לא רק פרס אוסקר, אלא גם פרס גלובוס הזהב, הקדישה בשני המקרים את הפרסים לבעלה האוהב. "בלעדיך ובלי אהבתך לא הייתי מסוגלת לכל זה", אמרה בולוק בעיניים נוצצות. ובכן, אם לסנדרה יש ראש על הכתפיים, היא תאלץ להגיע בשנה הבאה לעונת הטקסים בלעדיו.