ג'ודי נמ"ש מיובשת

אשתו של סילבן שלום ביטלה את השתתפותה בתוכנית של הערוץ הראשון רגע לפני העליה לאוויר, לאחר שהשעון שלה התעייף מלתקתק ולהמתין לשידור

למרות שהיא אשתו של המשנה לראש הממשלה (ושר לעניינים משמימים כמו פיתוח הנגב), ג'ודי ניר מוזס שלום נאלצת לחכות לחינם לפעמים. אמש (שלישי) בשעה 21:45 הגיעה הגברת האדמונית לאולפן התוכנית "פוליטיקה" בערוץ הראשון, בהנחיית עודד שחר, לאחר שנאמר לה שבשעה 22:00 היא עולה לאוויר, ובינתיים היא תעביר את הזמן באיפור וסגירת שאר פינות נוספות בטרם השידור.

לאחר שחיכתה יותר מחצי שעה, גילתה נמ"ש שחבר הכנסת יואל חסון, שותפה לפאנל המיועד, מגיע רק ב 22:15, מבלי שהתבקש להקדים במיוחד. לאחר עיכובים נוספים בעליה לשידור, התעצבנה אשת השר והחליטה ללכת לביתה מבלי להשתתף בתוכנית. מקורביה סיפרו ל-nana10 שהיא נעלבה מהזלזול של ההפקה לאחר שהשאירה בבית ילד חולה על מנת שתוכל להגיע ולהשתתף בתוכנית.

- נמ"ש, הם עוד יתגעגעו לנוכחותך באולפן?
- "אין תגובה"

מהערוץ הראשון נמסר כי "הגברת שלום זומנה לתוכנית 'פוליטיקה' בשעה 21:45, האייטם בעניין התקשורת אשר אליו היא זומנה שודר בשעה 22:15, בשעה 22:11, כאשר התקשרו אליה מההפקה הגברת שלום כבר הייתה מחוץ לאולפני רשות השידור בתל אביב ומסרה כי בשל העיכוב היא אינה מתכוונת להשתתף בפאנל. אנו מביעים צער על העיכוב הקל שנגרם בשידור, אך אנו נוקטים במקדמי בטחון כפי שמקובל בכל גופי השידור".