גיא פינס לא מתכופף

אחרי שאורי גלר השתלח בגיא פינס בראיון ל"המקור" של שלח ודרוקר, פינס לא נשאר חייב ועשה את מה שמקביליו בחו"ל כבר עושים מזה כמה חודשים: הגיב לגלר בטוויטר והביע ספק אם כוחות העל שלו אכן קיימים

לאחרונה הורגלנו לכך שקרבות התרנגולים האמיתיים בטוויטר קורים רק בחו"ל, אך כנראה שעם עליית הפופלוריות של השירות בארץ, גיא פינס היה הסנונית הראשונה שמבשרת את בוא הטרנד. דסק nana10 סלבס לא רוצה לבחור צד, אבל בהחלט מפרגן על השימוש במדיום.אורי גלר מדבר על גיא פינס, מתוך "המקור"

בכתבה ששודרה אמש (ראשון) בתוכנית "המקור" של עופר שלח ורביב דרוקר, התפרסם ראיון של גיא לרר עם אורי גלר. מכופף הכפיות חשף בפני לרר את מצוקתו מול התקשורת ואמר שבישראל "מחפשים דרכים למצוא, להפיל ולהשמיץ אדם מצליח". כמו כן, בהמשך השיחה, גלר הפנה אצבע מאשימה כלפי גיא פינס: "הוא עשה תוכנית נגד 'היורש', אשתו עבדה אז בקשת. אני התפלאתי, לא הבנתי", מספר גלר, "חשבתי שהוא ידיד, הוא בא אליי הביתה, ישב אצלי בבית, אכלנו יחד. חיבקנו אחד את השני – תשמע... יש אנשים שדוקרים עם סכין בגב".

הדברים נאמרו ככל הנראה בהתייחס לקטע ששודר בתוכנית "ערב טוב עם גיא פינס" בינואר 2007, שם נחשף שלפני צילומי הריאליטי "מחפשים את היורש" בכיכובו, גלר נפגש עם המפורסמים שהגיעו להתארח באולפן בכדי לבצע את מה שהוגדר כ"הכנה לתוכנית", מה שללא ספק פגע באמינותו המקצועית של גלר.

פינס, מצידו, לא נשאר חייב לדברים שנאמרו בראיון ששודר אמש, ומספר שעות לאחר השידור כתב בחשבון הטוויטר שלו (therealguypines@) שתי הודעות. בראשונה העביר ביקורת על גלר ועל התוכנית כשכתב: "ראיתי את הכתבה המתחנפת בשלחדרוקר לאורי גלר. מרוב רצון להיות ההפך תמיד, יצאה התבכיינות. אויויוי הישראלים כאלה לא מפרגנים להצלחה!", ואילו בשניה פקפק ביכולות שגלר טוען שהוא מחזיק בהן: "מישו מאמין שיש לגלר כוחות אמיתיים?".