האהבה הסודית של סוזן בויל

מיהו האלמן המבוגר עליו נדלקה סוזן בויל בכנסיה ומדוע הוא דחה את חיזוריה?

רגע לפני שהיא מנסה לכבוש את תואר "הכשרון של בריטניה", נחשף סיפור אהבתה הסודי של סוזן בויל לגבר מבוגר יותר. בויל נדלקה על הלמוט גלזר בן ה-66 אותו פגשה בכנסיה שלה וכעת הוא מדבר לראשונה על חיזוריה בראיון ל"מירור" הבריטי.

בויל בת ה-48 התקשרה לגלזר לפני מספר ימים ושאלה אותו: "אם ארוויח כסף משירה, האם תסכים לבוא איתי לרומא?" אך הלמוט מצדו מספר שנאלץ "לדחות אותה בעדינות" מאחר והוא חושש שהוא מבוגר מדי בשבילה. "סוזן הייתה מאוהבת בי בשנה שעברה. נפגשנו לפני מספר שנים בקבוצה בכנסייה. היא אישה מקסימה אבל אני פשוט מבוגר מדי בשבילה". בסתיו שעבר אמרה בויל לגלזר שהיא אוהבת אותו והייתה מעוניינת לפצוח ברומן עימו.

הלמוט – שכמו סוזן הוא קתולי אדוק – המשיך ואמר: "היא הביעה את רגשותיה כלפיי אך נאלצתי לאכזב אותה ולהזכיר לה שאני יכול להיות אבא שלה מבחינת גיל. אני אהיה בן -67 בקרוב ויש כמעט 19 שנים בינינו. היא גילתה הבנה והתקשרה אליי מאוחר יותר להתנצל. הכל נגמר ברוח טובה ואפילו צחקנו על העניין".

כנראה שבויל לא התגברה על הקראש וכאמור, בשבוע שעבר יצרה קשר עם גלזר וביקשה לדעת אם במידה ותקבל חוזה הקלטות, הוא ייסע איתה לראות את האפיפיור. "איבדתי את אשתי ב-1988 ואני מבוגר מדי מכדי לפצוח ברומן כעת".